ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.02.2019 | 09:01

Юні гирьовики із Кропивницького показали високі результати на всеукраїнських турнірах

У Житомирі завершили всеукраїнські змагання із гирьового спорту "Об’єднання - запорука розвитку", присвячені пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Олександра Дідовця та всеармійські змагання із гирьового спорту "Гвардійський ривок". Про це ідеться на сайті міської ради Кропивницького.

Учасниками турніру стали 270 гирьовиків із різних регіонів України. Вихованці комунального закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1" Анжеліка Намєснік у ваговій категорії до 58 кілограмів стала чемпіонкою серед жінок, Геннадій Тимофєєв у вазі до 85 кілограмів – бронзовим призером серед чоловіків, Ігор Карпенко у вазі до 78 кілограмів серед чоловіків посів четверте місце.

На всеармійських змаганнях із гирьового спорту "Гвардійський ривок", у яких брали участь військовослужбовці різних родів військ Збройних сил України, кропивничанин Ігор Карпенко у своїй ваговій категорії став срібним призером.