ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Які стандарти у ДП «Кіровоградстандартметрологія»? Частина II.

Які стандарти у ДП «Кіровоградстандартметрологія»? Частина II.

Частина 2. Як «заробляє» кошти ДП «Кіровоградстандартметрологія».

  За останні роки у місцевих ЗМІ було багато публікацій з приводу невідомих підрядників, корупційних схем, кримінальних проваджень та інших порушень законодавства, які стосуються Державного підприємства «Кіровоградський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Кіровоградстандартметрологія»).

  Але всі публікації, крім статті Геннадія Рибченкова «Лабораторна робота...з корупції?» у газеті «Точка доступу» від 20.06.2014 р. не піднімали питання – як «заробляє» кошти ДП «Кіровоградстандартметрологія»?

  Ще у 2014 р. у цій статті йшла мова про завищені плани з надання послуг у відділах ДП «Кіровоградстандартметрологія» та приписках. Були наведені приклади махінацій. Дуже важливо, що ДП «Кіровоградстандартметрологія» виконує на території Кіровоградської області метрологічних робіт (послуг) з часткою понад 35 % з усіх робіт на ринку надання послуг з метрології, стандартизації та сертифікації. Тому ДП «Кіровоградстандартметрологія» можна віднести до суб’єкта господарювання, який займає монопольне (домінуюче) становище на ринку метрологічних робіт (послуг) Кіровоградської області.

  Ще у 2011 році на ДП «Кіровоградстандартметрологія» Кіровоградським обласним територіальним відділенням Антимонопольного Комітету України (АМКУ) було накладено економічні санкції, у вигляді штрафу, за порушення Закону України «Про захист економічної конкуренції». Підприємством значно завищувалась вартість робіт з повірки лічильників води для споживачів Кіровоградської області.

  А 19.05.2016 р. розпорядженням Адміністративної колегії Кіровоградського обласного територіального відділення АМКУ розпочато розгляд справи № 12-ВДР/05-16 у зв’язку з наявністю в діях ДП «Кіровоградстандартметрологія», які полягають у встановленні та застосуванні необґрунтованої плати за виконання метрологічних робіт та послуг, ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку метрологічних робіт та послуг.

Листом № 130-29/08-5839 від 14.05.2018 р. Антимонопольний комітет України повідомив наступне: Розглянувши в Антимонопольному комітеті України (далі - Комітет) Ваше звернення від 06.04.2018 р., надіслане до Комітету листом Адміністрації Президента України від 12.04.2018 р. № 22/016906-11 щодо прискорення розслідування у справі № 12-ВДР/05-16, розпочатій за ознаками порушення державним підприємством «Кіровоградський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (далі – ДП «Кіровоградстандартметрологія») законодавства про захист економічної конкуренції повідомляємо, що Кіровоградським обласним територіальним відділенням Комітету здійснюється розгляд зазначеної справи. Про прийняте у справі рішення Вас, як сторону у справі, буде повідомлено відповідно до вимог чинного законодавства».

   Сподіваємось, що Кіровоградське обласне територіальне відділення АМКУ з’ясує всі обставини справи та застосує заходи у відповідності до вимог законодавства України.

Далі буде....

  P.s. І слід пам’ятати – коли Вам щось кажуть працівники, навіть підприємства з такою поважною назвою - ДП «Кіровоградстандартметрологія», в першу чергу треба розуміти, що головне – трактування закону, а не те – що Вам кажуть!

109 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.