ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Які стандарти у ДП «Кіровоградстандартметрологія»? Частина 1.

Які стандарти у ДП «Кіровоградстандартметрологія»? Частина 1.

 Державне підприємство «Кіровоградський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», скорочена назва – ДП «Кіровоградстандартметрологія»,  надає послуги підприємствам, установам та організаціям м. Кропивницький та Кіровоградської області у сфері метрології, стандартизації та сертифікації.
                         Частина 1. Як «заробляє» кошти ДП «Кіровоградстандартметрологія».

  Управління Східного офісу Держаудитслужби України на виконання плану проведення заходів державного фінансового контролю на 1 квартал 2018 р. проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Кіровоградстандартметрологія» за період з 01.03.2015 р. по 31.12.2017 р.

  У ході ревізії була встановлена велика кількість порушень фінансово-господарської діяльності ДП «Кіровоградстандартметрологія» - це і понаднормове списання дров та їх нестача;факти невідповідності дати складання актів виконаних робіт з бюджетними установами та організаціями Кіровоградської області, які привели до безпідставного нарахування премій працівникам підприємства та інше.

  Але дуже цікавим є факт – як «заробляє» кошти ДП «Кіровоградстандартметрологія».

  Так у листі Управління Східного офісу Держаудитслужби України в Кіровоградській області вказано на факти приписок виконання робіт та завищення вартості виконаних робіт працівниками підприємства.

  І звертаємо вашу увагу на те, що працівники Держаудитслужби України лише вибірково перевірили невелику кількість рахунків та договорів, які були надані для оплати та сплачені підприємствами Кіровоградської області, у т.ч. і бюджетними установами та організаціями. А якщо провести перевірку за рік, чи декілька років, то там вимальовуються просто величезні суми.

   Цитую уривок із листа Управління Східного офісу Держаудитслужби України в Кіровоградській області, щодо приписок виконання робіт та завищення вартості виконаних робіт:

"Вибірковою ревізією правильності включення до заявок та актів виконаних робіт транспортних та накладних витрат встановлено, що працівниками  Підприємства дані витрати включались в розмірах значно вищих, ніж здійснені фактичні витрати, що підтверджується шляховими листами та авансовими звітами, в результаті чого завищена вартість фактично виконаних робіт на загальну суму 234014,77 грн.

   За результатами проведеної ревізії було проінформовано Управління захисту економіки у Кіровоградській області Національної поліції України листом від 27.04.2018 р. за № 04-11-06-17/1941 та з метою інформування орган управління - Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, на його адресу Держаудитслужби направило відповідний проект листа (супровідний лист від 04.05.2018 р. за № 304-11-06-12/2013)".

  Маємо надію, що працівниками Національної поліції України будуть вжиті належні заходи.

  А ви, якщо отримуєте рахунки за послуги від працівників ДП «Кіровоградстандартметрологія», будьте пильними та перевіряйте у заявках та актах виконаних робіт суми транспортних та накладних витрат.

Далі буде....173 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.