ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
31.12.2018 | 17:00

Які фільми подивитися на Новий рік та Різдво?

Які фільми подивитися на Новий рік та Різдво?

Щоб створити і підтримувати новорічний настрій, «РК» підготував підбірку фільмів про Різдво та Новий рік.

 «Це прекрасне життя» (1946)

Як і у багатьох з нас, у головного героя напередодні Нового року настає криза – в класичному розумінні, з суїцидальними думками. Звичайно, відбувається «чудо» – герой зустрічає свого ангела-охоронця, який наочно демонструє, що сталося б, якби його справді не стало. Американська чорно-біла класика – абсолютно універсальне святкове кіно.


«Щасливого Різдва» (2005)

Фільм про те, як під час першої світової війни в переддень Різдва, четверо абсолютно різних людей змушені ужитися разом. Люди різних національностей, які займають різні місця в суспільстві, опинилися в спонтанному братерство, яке виникло в траншеї між арміями німців, англійців і французів.

Секретна служба Санта-Клауса (2011)

Мультиплікаційний фільм відкриває завісу таємниці над тим, як Санта-Клаусу вдається доставляти подарунки по всьому світу всього за одну ніч. Стрічка зацікавить не лише дітей, а й їхніх батьків.

Чотири Різдва (2008)

Молодята хочуть відсвяткувати Різдво з батьками, але через те, що і її, і його батьки розлучені, їм доводиться відвідати за один день чотири місця. Завдяки майстерній грі Різ Візерспун і Вінса Вона, ця комедія подарує не тільки гарний, але і святковий настрій.

«Різдвяні Хроніки» (2018)

Тедді та Кейт Пріс хочуть доказати існування Санта-Клауса. Замість милого дідуся діти знаходять гострого на язик та харизматичного господаря Різдва. Разом із Сантою вони відправляються у чарівну подорож та намагаються врятувати улюблене свято.

246 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.