ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.10.2017 | 09:16

Як у Кропивницькому святкуватимуть День захисника України

Як у Кропивницькому святкуватимуть День захисника України

Урочистостi до Дня захисника України у Кропивницькому розпочнуться 13 жовтня о 10.00 покладанням квiтiв до могил загиблих учасникiв АТО на всiх кладовищах мiста. Про це повiдомила начальнк вiддiлу соцiальної пiдтримки населення мiської ради Юлiя Вовк ідеться на сайтi мiської ради.

Цього ж дня о 19.00 на площi перед мiською ради почнеться реквiєм “Герої не вмирають”.

13 жовтня у всiх закладах освiти мiста з нагоди Дня захисника України вiдбудеться Єдиний урок на тему «Тепло сердець i пошана захисникам України. Пам’ятаємо минуле. Вiримо у майбутнє», а у у школi-iнтернатi лiцеї «Сокiл» учнiв традицiйно посвятятьу кадети.

У суботу, 14 жовтня, о 09.00 стартує урочиста хода «Рух патрiотiв». Вiд площi Героїв Майдану кропивничани рушать до Меморiального комплексу «Фортечнi вали». По завершенню ходи, центр вiзначення свята перемiститься до кiнотеатру «Портал». Тут продовжаться святковi заходи та нагородження.

А iз 11.00 кропивничан чекає в гостi Козачий острiв. У цьому мальовничому куточку мiста одночасно триватимуть культурно-розважальна програма до Дня Захисника України, органiзована за сприяння мiської партiйної органiзацiї полiтичної партiї ВО “Батькiвщина” та Козацьке свято до Дня Захисника України та Дня Українського козацтва, пiдготовлене обласним кошем УДЮТ “Сiч”.

348 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.