ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.08.2018 | 15:15

Як святкуватимуть День незалежностi України в Кропивницькому

Як святкуватимуть День незалежностi України в Кропивницькому

Сьогоднi, 13 серпня, пройшла нарада з питань пiдготовки та вiдзначення Дня державного прапора України та 27-ї рiчницi незалежностi України. 

23 серпня бiля пам’ятнику Шевченка пiднiмуть український прапор. Урочистостi розпочнуться о 9 годинi.

У цей самий день, об 11 годинi, пройде покладання квiтiв загиблим учасникам АТО на Рiвнянському, Далекосхiдному, Старобалашiвському, Новолелекiвському кладовищах.

У День незалежностi України, 24 серпня, пройде покладання квiтiв до пам’ятникiв Володимиру Винниченку, Тарасу Шевченку, меморiальної дошки Вiктору Чмiленку, меморiалу Героїв Майдану. 

Опiсля з 10 години на площi перед мiською радою розпочнуться урочистостi. Там виступатимуть танцювальнi та мистецькi колективи.

О 17:30 пройде хода вишиванок вiд «Янгола-охоронця» по вулицi Великiй Перспективнiй.

Також начальник вiддiлу внутрiшньої полiтики мiськради Сергiй Запорожан наголосив на тому, що необхiдно максимально прикрасити мiсто державними прапорами.

«Працiвники КП «Електротранс» вивiсять банери-розтяжки, вони у них зберiгаються на складi. До 20 серпня – це зроблять. А мешканцi мiста, у кого є прапори, символiка, також прикрасьте вашi будинки», – зазначив Запорожан.
540 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.