ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Як пройшло друге засідання сьомої сесії КМР

Як пройшло друге засідання сьомої сесії КМР

На сьогоднішньому другому засіданні сьомої сесії Кіровоградської міської ради сьомого скликання так і не прийняли жодного конструктивного рішення, серед яких мали розглядати затвердження програми з розвитку ЖКГ та дорожнього господарства, земельні питання та інші дуже важливі питання для громади міста.

Після реєстрації депутатів,  розпочався  розгляд питання про звіти голів депутатських комісій. Депутат Володимир Зайченко запропонував перенести це питання на наступне засідання, оскільки голова постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів Михайло Бежан відсутній на засіданні. Втім голова фракції «БПП-Солідарність» Ігор Волков почав наполягати на розгляді звітів, попри те, що одного з голів немає. Далі голова регламентної комісії Михайло Демченко  заявив про порушення регламенту. За його словами, засідання мало розпочатися з розгляду депутатських звернень. Натомість Олег Краснокутський запропонував почати розглядати земельні питання та інші, які є важливішими для громади, а розгляд звітів голів комісій перенести на окреме сесійне засідання, коли будуть присутні усі голови. Андрій Райкович після дискусії поставив на голосування пропозицію Володимира Зайченка перенести розгляд питання звітів голів комісій на наступне сесійне засідання, втім її не підтримала більшість депутатів. Голова фракції «Рідне місто» Олександр Шамардін попросив фаховий коментар юридичного відділу, щодо прийняття рішення №582 від 2 листопада 2016 року. Цим рішенням внесено зміни до рішення №15 від 15 грудня 2015 року, в якому чітко зазначено, що голова постійної комісії міської ради обирається строком на 1 рік. За місяць до закінчення річного терміну обрання на посаду (або достроково на вимогу міської ради) голова постійної комісії надає звіт про діяльність постійної комісії на засіданні міської ради. Марина Смаглюк теж наголосила, що термін перебування голів комісій встановлюється на один рік, однак перед цим вони звітують. Це прописано в окремому положенні, зміни до якого внесли депутати 2 листопада. Після консультацій з юрвідділом, Андрій Райкович запропонував проект рішення «Про звіти голів постійних комісій КМР» взяти за основу, але депутат Богдан Товстоган запропонував звіт Юрія Деркаченка взяти до відома та продовжити його перебування на посаді земельної комісії ще на один рік. Пропозицію, яку було поставлено на голосування, більшість не підтримала.

Далі депутатів з «БПП-Солідарність», «Радикальної партії» та «Батьківщини» постійно щось не влаштовувало. Після довготривалих перемовин депутат від фракції «Наш край» Олег Краснокутський порадив перестати ділити портфелі та перейти до голосування важливіших питань, на рішення яких чекає громада Кропивницького.  «Андрію Павловичу, шановні депутати, ми вже годину «в ступі воду товчемо», а люди дивляться трансляцію засідання, як ми тут портфелі намагаємося ділити. Очевидно, що сьогодні, через те, що багато колег немає у залі, одні хворі, інші у відрядженнях, жодне рішення по цьому питанню не пройде. Тому я ще раз наполягаю перейти до розгляду питань, які торкаються інтересів усієї територіальної громади, а потім вже будемо портфелі ділити»,- запропонував Олег Краснокутський. Далі надійшла пропозиція оголосити перерву з головами фракцій, щоб врегулювати дане питання. Однак депутати на консультації не пішли і продовжили сперечатися та вирішувати що розглядати далі – звіти голів чи депутатські запити. Після цього депутат  від фракції «Наш край» Вадим Дрига попросив перерву.

Після оголошеної перерви, народні обранці заслухали звіт голови комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту міської ради, відзначення нагородами, забезпечення законності, релігії, засобів масової інформації, регуляторної політики, підприємництва, інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності Михайла Демченка. До нього виникло ряд запитань стосовно залучення інвестицій у місто, адже він, як голова комісії, безпосередньо мав цим займатися. Олександр Шамардін порадив Демченку приділяти більше уваги роботі в комісії та прийнятті важливих рішень, ніж займатися політикою на засіданнях. Після - депутатка від «Опозиційного блоку» Анна Ніжнікова надала заяву про вихід з регламентної комісії, а Сергій Капітонов запропонував і цей звіт взяти до відома та продовжити головування на рік. Цю пропозицію теж не підтримали.

Сьогодні у депутатів була можливість плідно попрацювати, втім депутати деяких фракцій поставили власні амбіції вищими за інтереси громади. Вони вирішили вирішувати долю голів комісій, а не загальноміські питання. 

744 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.