ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.07.2017 | 10:35

Як нардепи від Кіровоградщини голосували за зняття недоторканності та затримання колег

Як нардепи від Кіровоградщини голосували за зняття недоторканності та затримання колег

Учора Верховна Рада України розглянула 5 подань Генеральної прокуратури України про зняття недоторканностi та притягнення до вiдповiдальностi 5 народних депутатiв Борислава Розенблата («БПП»), Максима Полякова («Народний Фронт»), Євгена Дейдея («Народний Фронт»), Андрiя Лозового («РПЛ») та Олеся Довгого («Воля народу»). 

Нардепи від Кіровоградщини голосування частково провалили. Більшість із них на засідання не з’явилися, або голосували лише за зняття недоторканності, а не затримання, чи арешт. 

Якщо переглянути результати голосування нардепiв протягом дня, бачимо, що деякi все ж на засiданнi були, проте пiсля перерви, коли о 17.00 дiйшло до розгляду подань ГПУ, не повернулися до сесiйної зали, або покинули її. Наприклад, Олександр Горбунов на засiданнi вдень був, а пiсля розгляду подання на свого колегу по фракцiї Євгена Дейдея залишив залу Верховної Ради. Протягом дня на робочому мiсцi був i Михайло Поплавський, проте на вечiрнє засiдання так i не повернувся. Взагалi вчора у сесiйнiй залi не з’явилися Костянтин Яринiч та Станiслав Березкiн. 

Як повiдомляла «Українська правда», Борислава Розенблата та Максима Полякова пiдозрюють у зловживаннi службовим становищем та вимаганнi хабарiв за лобiювання законопроекту щодо оподаткування дiяльностi закордонних компанiй з видобутку бурштину. Євгена Дейдея пiдозрюють у незаконному збагаченнi, Андрiя Лозового у несплатi податкiв у майже 2 млн. грн. Олесь Довгий, який до Верховної Ради пройшов вiд Кiровоградщини пiдозрюється у сприянню дерибану землi у Києвi. З нього, до речі, недоторканність таки зняли.

Результати голосування дивіться нижче: 

1879 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.