ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.07.2017 | 15:21

Як минуло 4-те засідання 9-ї сесії міськради Кропивницького. ФОТО

Як минуло 4-те засідання 9-ї сесії міськради Кропивницького. ФОТО

Політичні баталії, що останні півроку не вщухали в сесійному залі міськради Кропивницького ближче до літнього періоду вляглися й депутати відновили традиційну роботу: ходять на засідання й комісії, дискутують та приймають рішення. Кнопки «за» тиснуть навіть депутати з опозиційних фракцій, які тривалий час заявляли про бойкотування роботи сесії. 

Сьогоднішнє 4-те засідання 9- ї сесії депутати провели порівняно швидко: заслухали нечисленні виступи громадськості стосовно прозорості роботи міськради, затвердили порядок денний, підтримали кілька депутатських запитів. Також внесли зміни про галузевих програм по управлінню ЖКГ та капбудівництва. Розгляд "земельних" питань відклали на наступне засідання. 

Проекти змін до галузевих програм приймали в дискусіях і навіть робили перерву для проведення депутатської комісії з питань ЖКГ. 

Завершилося засiдання на позитивнiй нотi – депутати оплесками привiтали з перемогою на Дефлiмпiйських iграх, що тривають в Туреччинi кропивницького дефлiмпiйця Олександра Костика, який здобув «золото» в змаганнi з кульової стрiльби. 

Яким було засідання – дивіться у фоторепортажі РК 

2356 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.