ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Ізраїльські історичні контрасти у нашому місті

Ізраїльські історичні контрасти у нашому місті

Чи бачили ви мозаїку, яку вручну, за давніми технологіями, виготовляють монахи монастиря савятого Герасима у Ізраїлі? А автентичні печери перших християн, що  навколо монастиря святого Сави? Чи заходили  ви  на Водохреща у жовті води Іордану і чи опинялись у пустелі, де краще відчутна присутність Бога? Чи так, чи ні, але вам однак буде дуже цікаво побувати на фотоавиставці нашого земляка, який ось уже два останні десятиліття мешкає у Ізраїлі, Тараса Леонідова, яка відкрилась у обласній науковій бібліотеці імені Д.Чижевського.

Багато хто пам’ятає цього неординарного чоловіка, колишнього випускника філологічного факультету Кіровоградського педінституту, який крім фото захоплюється й поезією. Тарас спробував себе і у педагогіці, і у журналістиці, нині працює у сфері металообробки, але захоплення фотографією давно переросло любительський рівень: свого часу він закінчив Нью-Йоркський інститут фотографії. Його роботи можна часто зустріти у соціальниїх мережах, але у рідному місті, де він виріс і зміцнів, ця виставка – своєрідний дебют.

І варто зазначити – дуже професійний. І хоча завідуюча відділом мистецтв бібліотеки Світлана Ушакова зауважила, що автор виставки не користується фотошопом, його роботи дуже промовисті і виразні. Тим більше цікаві вони у контексті розповідей про мандрівки, особливості зйомок та сюжетів, зафіксованих на фото.

Ця виставка – своєрідний, який дихає живою автентикою, пазл у культурній мозаїці нашого міста.

Фото - бібліотека Чижевського

       

1662 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.