ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.04.2017 | 15:26

Громадський бюджет: у Кропивницькому визначили проекти, які допустять до голосування

Громадський бюджет: у Кропивницькому визначили проекти, які допустять до голосування

Профiльна робоча група розглянула 96 проектних пропозицiй, реалiзацiя яких вiдбуватиметься за рахунок коштiв громадського бюджету Кропивницького у 2017 роцi. 86 з них допустять до голосування.

Як ранiше писав РК, громадський бюджет – це частина бюджету мiста i передбачає видiлення коштiв на фiнансування проектiв, запропонованих громадськiстю. На проекти громадян у мiському бюджетi на 2017 рiк передбачили 3 мiльйони гривень.

Iз 96 розглянутих проектiв – 10 було виключено. Серед них впровадження контролю та управлiння системами життєзабезпечення житлових будинкiв, замiна вiкон, капiтальний ремонт овочесховища або ремонт пральної кiмнати у дитячих садках. Найпоширенiші причини вiдмови – спрямованiсть проектiв на обмежену кiлькiсть мiстян i неналежнiсть об’єктiв до комунальної власностi.

Серед погоджених проектiв є пропозицiя обладнати дитячо-юнацький спортивний майданчик iз зоною вiдпочинку у парку Перемоги, створити мобiльнi пiдйомники при залiзничнiй станцiї для осiб iз iнвалiднiстю, створити iнклюзивний оздоровчий табiр для дiтей iнвалiднiстю та дiтей бiйцiв АТО «Особлива мрiя», облаштувати кiнотеатр пiд вiдкритим небом або започаткувати Go Hard Fest (фестиваль вуличних культур).

Результати розгляду проектних пропозицiй можна переглянути за посиланням.

542 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.