ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.06.2017 | 22:00

Гриценко назвав жительці Кіровоградщини адресу своєї матері, щоб та подивилася, як вона живе. ВІДЕО

Гриценко назвав жительці Кіровоградщини адресу своєї матері, щоб та подивилася, як вона живе. ВІДЕО

Лідер політичної партії «Громадянська позиція», екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко, відповідаючи на кропивницькому телеканалі в ефірі програми «Радіомайдан» на критичне запитання жительки області, яка поставила під сумнів його чесність, назвав адресу свої матері в містечку Ватутіне на Звенигородщині Черкаської області і порадив подивитися, як вона живе.

А також зазначив, що, якби він крав і використовував свій вплив на посаді міністра оборони України, то його мама жила б в інших умовах, і він знайшов би теплу посаду рідному братові, який живе в Умані й отримує мізерну зарплату.

- Люди, які знають мене по житті, ніколи не скажуть, що я сказав слово неправди, - сказав він. - Тому, подобається вам Тимошенко, подобається вам Порошенко, Яценюк - це ваше право, немає жодних питань. Вам не подобається Гриценко – підіть послухайте інше радіо, переключіть на російське чи китайське, зараз є великий вибір. Але не кажіть неправди.

- Якщо вас цікавить моє життя, то я зараз скажу, де живе моя мама. Це місто Ватутіне Звенигородського району Черкаської області, недалеко тут, вулиця Ювілейна, 2, квартира 52. Подивіться, як живе Гриценко Ганна Тихонівна, яка нещодавно відзначили 80 років. В хрущівці на першому поверсі. При тому, що її син був міністром і міг вкрасти стільки, що вона вже жила б у царських хоромах. Поцікавтесь, як мій брат живе в місті-герої Умані на зарплату трохи більше двох тисяч гривень. І я його не пригрів, коли працював у міністерстві. Тому що я жив і працював чесно. Я прийшов на посаду полковником і пішов полковником, не отримав зірку чи звання генерала, хоча, якби хотів, то міг би. 


1108 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.