ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
21.03.2018 | 14:30

Голова правління медіа-групи Олександр Дануца підозрює місцеву «Батьківщину» в захисті «Кіровоградгазу»

Голова правління медіа-групи Олександр Дануца підозрює місцеву «Батьківщину» в захисті «Кіровоградгазу»

Учора, в ході позачергової сесії міської ради Кропивницького, до того, як депкорпус одностайно  оголосив недовіру голові правління ВАТ «Кіровоградгаз» та вимагав його звільнення,  голова фракції ВО «Свобода» Сергій Капітонов наполіг на тому, щоб першим питанням на сесії розглядалися депутатські запити.

Мова йшла про конкретний запит щодо початку процедури інвентаризації і повернення майнового комплексу ДП «Кіровоградтепло» ЦНТІ УНГА в комунальну власність міста. Націоналістів підтримала  фракція ВО «Батьківщина».

«Не правильно говорити, що винен лише «Кіровоградгаз», існує заборгованість ЦНТІ «УНГА», затримки з визначенням номінацій, нема розуміння, як надалі розвивати це підприємство», – зазначив голова фракції Олександр Цертій.

«Давайте, ви проголосуєте за наше питання, а ми – за ваше», – запропонував його колега БЮТівець Роман Колісниченко.

Ініціативу свободівців підтримали всього 10 обранців.

На цьому можна було б поставити крапку, коли б не кілька цікавих нюансів.

Перше – це пости у ФБ.

«Слухаючи сесію міськради. Трохи поясню. В керівництві «Нафтогазу» є людина на прізвище Діденко. Одіозного пана Гладкого якраз і називають його людиною з необмеженими повноваженнями на місці. Для людей трохи обізнанних одразу має бути зрозумілим чому місцева ВО «Батьківщина» постійно стає на захист Гладкого, який поставив на коліна наше місто. Тепер до них долучилась і ВО «Свобода». Тому не треба забувати, що не лише «Кіровоградгаз» вимкнув вам тепло в домівках. Пам‘яйте і про політичних адвокатів диявола», – написав у мережі голова правління Медіа-групи Прайм-Тайм Олександр Дануца.

У відповідь йому Олександр Цертій цікавиться: «Саша, ти в своєму розумі? Ти бачив текст нашого звернення?» і т.д.

Друге – голова  правління "Кіровоградгазу" – Олександр Гладкий, а наглядову раду очолює Олег Діденко. Обидва призначені за рішенням НАК "Нафтогаз України", який володіє 50%+1 голос кропивницької компанії.

Довідково: Ігор Діденко – людина з цікавою долею. У середині 1990-х він був співвласником української цементної промисловості через фірму "Хорда". Однак він втратив активи.

Діденко працював заступником Ігоря Бакая в "Нафтогазі України". Навесні 2000 року тодішній віце-прем'єр Юлія Тимошенко домоглася відставки Бакая, і Діденко став виконуючим обов’язки голови НАК.

Одного літнього дня у 2001 році Діденко повертався до Києва з відпустки, проведеної в Італії та Іспанії. Робив пересадку у Франкфурті, а час, який залишився до наступного літака, вирішив провести у місті. В момент, коли він вийшов з транзитної зони аеропорту, його затримали німецькі правоохоронці. Після чого він провів три роки під арештом у німецькій в’язниці.

Увесь цей час Діденка згадували в Україні як подільника Віктора Жердицького у справі розкрадання грошей остарбайтерів – які уряд Німеччини виплачував жертвам нацизму через "Градобанк" (за матеріалами "Української правди").

489 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.