ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.04.2017 | 17:48

«Гiдросила» видiлить 10 стипендiй тим, хто цього року вступить до київського «полiтеху»

«Гiдросила» видiлить 10 стипендiй тим, хто цього року вступить до київського «полiтеху»

Про це сьогоднi пiд час зустрiчi випускникiв шкiл Кропивницького з представниками НТУУ «Київський полiтехнiчний унiверситет iм. Iгоря Сiкорського», що вiдбулася на базi школи №31, повiдомили директор з персоналу ПрАТ «Гiдросила ГРУП» Олена Осауленко. 

Як повiдомили РК у прес-службi товариства, додаткову стипендiю у розмiрi 1500 гривень на пiдприємствi готовi виплачувати тим випускникам кропивницьких шкiл, якi цього року вступлять до Механiко-машинобудiвного iнституту НТУУ «Київський полiтехнiчний iнститут iм. Iгоря Сiкорського» за спецiальнiстю «прикладна механiка» з подальшим працевлаштуванням на машинобудiвних пiдприємствах «Гiдросила» або «Ельвортi» («Червона зiрка»). 

Також на пiдприємствi гарантують можливiсть проходження практики за згаданою спецiальнiстю, виконання курсових i дипломних робiт по тематицi напрямкiв дiяльностi пiдприємства та iн. В такий спосiб «Гiдросила» планує вирiшити гостру кадрову проблему з нестачею висококвалiфiкованих iнженерних кадрiв.

Наразi на пiдприємствах групи «Гiдросила» дефiцит квалiфiкованих фахiвцiв, i, зокрема, iнженерних спецiальностей, становить 180 осiб. Саме стiльки у компанiї готовi найняти на роботу, але на ринку працi їх немає. 

 Консультацiї з цього приводу можна отримати у консультпунктi КПI у нашому мiстi за тел.: 35 83 51; 066-219-64-31.

2220 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.