ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Галерея «Єлисаветград» пропонує відвідати: у Кропивницькому представили нову туристичну карту міста

Галерея «Єлисаветград» пропонує відвідати: у Кропивницькому представили нову туристичну карту міста

Учора, 11 жовтня, в приватній галереї Миколи Цуканова презентували нову туристичну карто-схему Кропивницького «Галерея «Єлисаветград» пропонує відвідати…».

Спочатку пан Микола розповів про цілий ряд інших помітних проектів, втілених в життя його закладом останнім часом. Зокрема, йшлося про цікаві інформаційні відеоролики; пленери з залученням відомих художників; реанімацію – без перебільшення! – негативів відомого фотографа Василя Ковпака; видання кількох цікавих книг; встановлення пам’ятника на могилі колекціонера Олександра Ільїна; організацію Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Щаслива дитина – квітуча Україна" і т.п.

Микола Цуканов також пояснив чисельній аудиторії і необхідність кроку, пов’язаного з виданням нової туристичної схеми Кропивницького.

"Співробітники галереї нерідко стикаються з ситуацією, коли не тільки гості міста, але й чимало його жителів, кидали, мовляв, у  Кропивницькому немає місць для культурного проведення часу. Хоча насправді, мова йде всього лише про відсутність реклами таких місць. Наша галерея вирішила ліквідувати цю прогалину"– сказав галерист.

У зібраному вигляді представлена на розгляд карто-схема «Галерея «Єлисаветград» пропонує відвідати…» має розмір візитної картки. В розгорнутому – вона теж невелика. Але, попри те, на ній позначено понад сорок об’єктів, які, на думку авторів, повинні привернути увагу потенційних туристів своєю культурною та історичною цінністю. Отож річ практична й зручна в користуванні.

Як і було обіцяно напередодні, всі присутні на презентації, покидаючи її, отримали по одному примірнику туристичного видання безкоштовно. Хто хотів більше – купували.

У якості побажання, хотілося, щоб у майбутніх – допрацьованих виданнях – на схемі було вказано ще й пішохідний місток з Козачого острова через Інгул, який дає змогу туристам швидко дістатися з центру міста до Літературно-меморіального музею Івана Карпенка-Карого.


341 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.