ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.03.2018 | 15:30

Фахiвцi юстицiї пояснили кропивничанкам, як боротися з домашнiм насильством i вiдстоювати права своїх дiтей на алiменти

Фахiвцi юстицiї пояснили кропивничанкам, як боротися з домашнiм насильством i вiдстоювати права своїх дiтей на алiменти

Сьогоднi, 7 березня, напередоднi Мiжнародного жiночого дня у рамках загальнонацiонального право просвiтницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахiвцi обласного управлiння юстицiї провели в Кропивницькому правовий флешмоб, пiд час якого проiнформували мiсцевих мешканок про права людини та механiзми їх захисту. Про це йдеться на сайті головного територіального управління юстицій у Кіровоградській області.

«Проведення заходiв правового характеру є дуже важливим моментом, адже завдяки цьому громадян можна проiнформувати про змiни в законодавствi та запровадження нових сервiсiв. У результатi пiдвищується загальний рiвень правової культури населення, що є дуже важливим у сучасних реалiях. Як показує практика, люди досить часто потрапляють у неприємнi життєвi ситуацiї лише тому, що не знають своїх прав. Саме тому сьогоднi фахiвцi обласного управлiння юстицiї не лише привiтали мешканок обласного центру з прийдешнiм святом, а ще й влаштували спецiально для них правовий флешмоб, пiд час якого всi бажаючi мали змогу отримати оперативну консультацiю i дiзнатися, як дiяти в тих чи iнших життєвих ситуацiях», - вiдзначив в.о. начальника територiального органу юстицiї Олег Потьомкiн.

Пiд час заходу спецiалiсти управлiння презентували кропивничанкам новi закони, що спрямованi на посилення вiдповiдальностi недобросовiсних батькiв, якi ухиляються вiд сплати алiментiв, i припинення насильства проти жiнок. Зокрема пояснили, як ефективно дiяти в тих випадках, якщо колишнi чоловiки пiсля розлучення вiдмовляються вiд надання коштiв на утримання спiльної дитини або пiд час подружнього життя завдають фiзичної або моральної шкоди. Окрiм цього, мiстяни дiзналися про сервiси та проекти Мiн’юсту, спрямованi на покращення життя громадян. Йдеться про можливiсть одруження за пришвидшеною процедурою, отримання перших документiв дитини в пологовому будинку та переваги використання платформи «Онлайн-будинок юстицiї».

195 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.