ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.02.2019 | 13:45

Еквілібрист із Новомиргорода підкорив арабських шейхів

Еквілібрист із Новомиргорода підкорив арабських шейхів

Стас Павленко із Новомиргорода повернувся з Катару, де був разом із вуличним театром “Джайри” на гастролях. Це перше закордонне турне гімнаста та еквілібриста. Про це ідеться на сайті "Новомиргородського форуму" з посиланням на dostyp.com.ua.

"Катар межує з Обʼєднаними Арабськими Еміратами і значною мірою схожий на ОАЕ. Невеличка й бідна країна, населена арабами, раптово розквітнула завдяки тому, що там знайшли поклади нафти й газу. Громадянство Катару дає право на частку прибутку від продажу цих важливих ресурсів. Причому набути громадянства там неможливо – навіть якщо громадянин Катару одружується з громадянкою іншої держави, то це призводить до того, що громадянства позбувається й він", – зауважив Стас Павленко.

І додав, що він із вуличним театром виступали у столиці Катару – це місто Доха, а спілкувалися з усіма англійською. Знаючи англійську, не пропадеш практично у жодній цивілізованій країні світу. Всі корінні мешканці – шейхи й еміри, а працюють там заробітчани з інших країн: часто – це індуси. 

"Країна мусульманська. Люди там не звикли до вистав. Коли нас запросили, то наші артисти усі свої вміння не показували, щоб не шокувати публіку, це обумовили заздалегідь. Для них актори на ходулях, жонглери – то вже дивовижа. Головна умова – дуже гарні костюми і щоб нічого ні в музиці, ні у виступах не нагадувало про Китай. Китайців там не люблять", – зазначив Стас Павленко.

Він розповів, що жінок у місті майже ніде не видно. У мусульманській країні їхнє місце – вдома. Прикраси жінки носять під одягом, золота, якого на них дуже багато, ніколи не видно. Просто на випадок розлучення треба мати при собі досить цінностей.

"Я дуже вдячний своєму вчителю Костянтину Мотузу. Він не лише допомагає нам фізично розвиватися, але й вкладає душу у створення кожної постановки. А головне – допомагає вийти на рівень міжнародних гастролей", – зауважив Стас Павленко.
Автор: Олена Белінська 
242 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.