ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.09.2016 | 15:25

Екостайл заявляє, що поломка 4 з 5 сміттєвозів це не диверсія

Екостайл заявляє, що поломка 4 з 5 сміттєвозів це не диверсія

Монополіст у сфері вивезення сміття у місті ТОВ "Екостайл" вкотре звернулося до міськради з проханням підвищення тарифу. Цього разу на 4%, це у середньому 3,5 грн. Члени виконкому не підтримали таке рішення, хоча відносна більшість, включно з міським головою та його заступниками голосували "за". 

Комерційний директор підприємства Олена Домбровська після розгляду усіх питань звернулася до виконкому з проханням переглянути своє рішення. Доводами назвала збитки підприємства. 

Члени виконкому відзначили, що впродовж усіх "стосунків" підприємства і міської влади спостерігається тенденція, коли напередодні підвищення тарифу у місті трапляється нештатна ситуація із вивозом сміття. Наразі місто потопає у горах невивезеного сміття. 

"Ми заявляємо, що це не диверсія з нашого боку. Дійсно із ладу вийшли 4 із 5 сміттєвозів. Ми були змушені орендувати машини у підприємствах із сусідніх областей. Це щодня несе великі збитки",- заявила Домбровська. 

Міський голова Андрій Райкович висловив обурення з приводу такої організації роботи. "Ми були схильні до позитивного рішення по вашому підприємству, проте сьогоднішня ситуація, що склалася у місті, це ложка дьогтю від вас. Починайте вивозити сміття. Якщо така ситуація повториться, ми розглядатимемо можливість введення на ринок конкурентної фірми",- зазначив міський голова. 

На прохання РК пояснити, у чому причина такої дивної поломки, представниця "Екостайлу" зазначила, що ситуація спричинена недостатнім фінансуванням, а машини вийшли з ладу за два дні. Проте конкретної причини поломки не змогла назвати, лише запевнивши, що готові здати транспорт на експертизи і техогляд. 

Разом з тим, заступник міського голови Олександр Мосін зазначив, що підприємство розробило графік прибирання міста, орендує два сміттєвози і до кінця тижня планує увійти в графік. 


475 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.