ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.03.2018 | 10:30

Дзюдоїсти з Кропивницького виступили в Iталiї. ФОТО

Дзюдоїсти з Кропивницького виступили в Iталiї. ФОТО

24-25 лютого в мiстi Канельяно проводився Мiжнародний турнiр Vittorio Veneto, який зiбрав 1475 учасникiв iз 16 країн. Свою майстернiсть на ньому демонстрували дзюдоїсти з 36 команд. Про це йдеться на сайті "Дзюдо-Центр".

Кропивницький представляли 12 вихованцiв обласної комплексної ДЮСШ «Нiка». Серед них у рiзних вiкових групах восьмеро стали переможцями, а одна спортсменка привезла додому «бронзу». Чемпiонами на iталiйському татамi стали: Давид Чорний (29 кг, 2009 р.н.), Арсен Семьонов (29 кг, 2007 р.н.), Назар Солонченко (35 кг, 2007 р.н.),Єгор Березовський (32 кг, 2007 р.н.), Валерiй Циганков (29 кг, 2008 р.н.), Дiана Зазiрна (29 кг, 2008 р.н.), Тарас Нельзєв (50 кг, 2006 р.н.) i Данило Горбатенко (45 кг, 2006 р.н.). Єдину «бронзу» в нашiй командi примiрила Анастасiя Нестерчук (36 кг, 2006 р.н.).

Для всiх без винятку юних дзюдоїстiв це були першi закордоннi старти, але, незважаючи на це, кропивничани показали вiдмiнний результат. 

"Минулого року я запропонувала своїм вихованцям зробити закордоннi паспорти, пообiцявши що за рiк ми поїдемо на змагання в iншу країну. Багато хто мене послухав, тому, маючи документи, лишалося визначитися з турнiром. Тут допомiг старший тренер областi з дзюдо Сергiй Нечмоня, який вирiшив органiзацiйнi питання. Всi борцi навчаються в НВО №31 i тренуються на базi цього навчального закладу, де дiє вiддiлення дзюдо «Нiки» в групах Олексiя Лоскутова та в мене", - розповiдає один iз тренерiв спортсменiв Оксана Корiнь.

Кропивницькi борцi були не єдиними представниками України. Пiд синьо-жовтим прапором виступали також дзюдоїсти зi Львова, Хмельницького, Одеси та Слов’янська, якi теж повернулися додому не з пустими руками.

Щодо виступiв кропивничан, то нашi тренери були приємно здивованi такими результатами, адже не очiкували на таку кiлькiсть медалей до того ж золотих. 

У дiтей лишилося маса вражень не лише вiд турнiру, адже лише змаганнями справа обмежилася. Скориставшись можливiстю, юнi кропивничани ознайомилися з самим мiстом Канельяно, їздили на екскурсiю до Венецiї. В них лишилося маса вражень вiд цiєї поїздки. Повернувшись додому, їх чекав неймовiрний прийом вiд батькiв, якi замовили живий оркестр, тож ця поїздка їм точно запам’ятається на все життя.

"Наш виїзд до Iталiї дуже позитивно вплинув на спортсменiв i зараз це позначається на тренувальному процесi. Пiсля повернення додому, борцi почали сумлiннiше тренуватися, вже цiкавляться коли буде наступна поїздка на змагання за кордон. Звичайно, що вона обiйшлася недешево, тому хотiлося б подякувати i батькам, якi знайшли грошi на поїздку до Iталiї та втiлили маленьку мрiю своїх дiтей",- пiдсумувала Оксана Корiнь.

254 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.