ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.04.2019 | 13:09

Двоє підлітків з області постраждали вiд уражень електричним струмом на залізниці

Двоє підлітків з області постраждали вiд уражень електричним струмом на залізниці

З початку 2019 року на територiї обслуговування регiональної фiлiї «Одеська залiзниця» троє дiтей вiком до 16 рокiв отримали ураження електричним струмом через розваги на об’єктах залiзничної iнфраструктури.

Наприкiнцi сiчня на станцiї Кропивницький електричним струмом травмувало пiдлiтка, якого у важкому станi із 50 % опiкiв тiла доставили у реанiмацiйне вiддiлення мiсцевої дитячої лiкарнi.

10 квiтня на станцiї Олександрiя пiд час спроби зробити селфi теж травмувався пiдлiток. Хлопця iз 50 % опiкiв тiла доставили до опiкового центру Кропивницького.

Бiльшiсть нещасних випадкiв серед пiдлiткiв стаються унаслiдок спроби зробити селфi на даху вагу або при пiдiйманнi на рухомий склад задля розваги.

Залiзничники Одеської магiстралi закликають неухильно дотримуватися правил безпеки: варто пам’ятати, що пiд час знаходження на територiї (об’єктах) залiзничного транспорту або користуваннi його послугами, категорично забороняється пiднiматися на опори i обладнання контактної мережi та повiтряних лiнiй електропередач електрифiкованих лiнiй, торкатися до металевих проводiв заземлення, що йдуть вiд опори до рейки, а також пiднiматися на сходи та iншi конструктивнi елементи поїздiв, локомотивiв, вагонiв, дрезин, конструкцiй мостiв, освiтлювальних вишок тощо.

177 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.