ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.07.2017 | 14:00

Друзі молодого залізничника із Помічної просять допомогти зібрати кошти на хіміотерапію

Друзі молодого залізничника із Помічної просять допомогти зібрати кошти на хіміотерапію

Друзi тяжкохворого Вадима Козакевича iз Помiчної звертаються до усiх небайдужих iз проханням допомогти у його лiкуваннi.

«Чудового хлопця, доброго друга, надiйного колегу, електромонтера з Помiчної, Вадима Козакевича, спiткало велике горе – страшна онкологiчна хвороба (злоякiсна пухлина шлунку). Мiсяцi тяжкої боротьби зi смертельним виснажливим недугом змiнили хлопця до невпiзнанностi. Ще зовсiм нещодавно Вадим був гарним, повним життєвих сил i здоров’я, а зараз вiн втратив близько 20 кг ваги, здатнiсть самостiйно пересуватися i навiть їсти. Вадим живе разом зi старенькою хворою мамою - пенсiонеркою, яка сама потребує сторонньої допомоги та догляду.

Столичнi лiкарi подарували Вадиму надiю на одужання, для цього йому необхiдно пройти декiлька курсiв хiмiотерапiї в Києвi, вартiсть кожного з них становить 13-14 тис. грн., пiсля кожного курсу хiмiотерапiї необхiдно вiдновне лiкування, яке коштує 500 гривень на день, таким чином на один такий курс необхiдно зiбрати 24-25 тис. грн., що для хворого хлопця та його старенької матусi є не пiдйомною сумою. Пiсля хiмiотерапiї Вадиму можна буде зробити операцiю, яка i поверне його до повноцiнного життя», - йдеться у повiдомленнi. 

Давайте всi разом врятуємо життя доброму, чесному, порядному хлопцю. 

Карта ПриватБанку 5168742606536120 – Козакевич Вадим Дмитрович. 

1978 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.