ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.03.2019 | 17:57

Доцент кафедри економіки ЦНТУ став доктором наук

Доцент кафедри економіки ЦНТУ став доктором наук

Доценту кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності факультету економіки та менеджменту Центральноукраїнського національного технічного університету Володимиру Сибірцеву присудили науковий ступінь доктора економічних наук. Про це йдеться на сайті навчального закладу.

Викладач у 1996 роцi закiнчив Кiровоградський iнститут сiльськогосподарського машинобудування за спецiальнiстю «Економiка i соцiологiя працi». У 2005 роцi захистив дисертацiю i отримав науковий ступiнь кандидата економiчних наук (спецiальнiсть 08.06.01: економiка, органiзацiя i управлiння пiдприємствами), тема дисертацiї: «Оцiнка соцiального стану виробничого колективу в умовах антикризового управлiння промисловими пiдприємствами».

20 грудня 2018 року на засiданнi спецiалiзованої вченої ради Д 79.051.04 Чернiгiвського нацiонального технологiчного унiверситету Володимир Сибiрцев захистив докторську дисертацiю за темою «Державне регулювання iнституцiональних змiн нацiонального ринку працi» (спецiальнiсть 08.00.03: економiка та управлiння нацiональним господарством).

152 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.