ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.06.2018 | 14:00

Дорогу Кропивницький-Миколаїв ремонтують. ФОТО

Дорогу Кропивницький-Миколаїв ремонтують. ФОТО

На Кiровоградщинi триває ремонт чи не найскандальнiшої дороги – Н-14 Олександрiвка-Кропивницький-Миколаїв. Про це повiдомляє прес-служба САД у Кiровоградськiй областi.

Вже тиждень на вiдрiзку км 84+400 – 103+000 в межах Команiївського району працює компанiя-пiдрядник «Ростдорстрой», що ранiше виконувала ремонтнi роботи на новозбудованiй дорозi в об’їзд Знам’янки.

Нинi триває проведення регенерацiї нижнього шару дороги. Аби в подальшому на дорозi не виявилося нерiвностей, за цим пильно слiдкують вже зараз, постiйно вимiрюючи градус нахилу.

Фiнансується ремонт із державного бюджету. Вартiсть розпочатої дiлянки – 56,3 млн. грн. Замовником ремонту виступає Служба автомобiльних дорiг у Кiровоградськiй областi.

До кiнця будiвельного сезону за сприятливих погодних умов та безперебiйного фiнансування, буде вiдремонтовано понад 33 км дороги в межах Кiровоградського та Компанiївського районiв, вiд Кропивницького до села Полтавка.


1753 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.