ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.07.2017 | 13:15

До перспективного плану Кiровоградщини внесено змiни

До перспективного плану Кiровоградщини внесено змiни

Уряд внiс змiни до перспективних планiв формування територiй громад Кiровоградської, областi. Вiдтепер цi громади матимуть пiдстави для переходу на прямi мiжбюджетнi вiдносини з держбюджетом. Про це повiдомив Вiце-прем’єр-мiнiстр – Мiнiстр регiонального розвитку, будiвництва та ЖКГ Геннадiй Зубко, коментуючи прийняття вiдповiдного розпорядження КМУ, - iнформує прес-служба Мiнрегiону. 

«Громади зможуть самостiйно забезпечити належний рiвень надання послуг: у сферi освiти, культури, охорони здоров’я, соцiального захисту, ЖКГ. Прийняття розпорядження дозволить виконати зобов’язання Уряду перед громадами, щодо їх фiнансового забезпечення, кадрових ресурсiв та розвитку iнфраструктури», - зазначив Геннадiй Зубко.

У перспективному планi формування територiй громад Кiровоградської областi уточнено склад Новоукраїнської ОТГ. Також перспективний план доповнюється 35 новими громадами, мiсцевими радами яких прийнято рiшення про об’єднання та оголошено першi мiсцевi вибори.

2300 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.