ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.10.2017 | 14:00

До кiнця року на Кiровоградщинi з'явиться три вагових комплекси

До кiнця року на Кiровоградщинi з'явиться три вагових комплекси

До кiнця 2017 року на Кiровоградщинi з'являться три пересувнi вагові комплекси.

Про це сьогоднi, 6 жовтня, пiд час робочого вiзиту в Кiровоградську область повiдомив голова Державної служби України з безпеки на транспортi Михайло Ноняк.

«Один габаритно-ваговий комплекс для Кiровоградщини мало i навiть чотири буде недостатню. Для будiвництва трьох пунктiв вагових комплексiв потрiбно обладнати 8-10 спецiальних площадок. Наразi вже маємо сiм придатних для роботи дiлянок», - зазначив Ноняк.

Очiльник Державної служби України з безпеки на транспортi наголосив на важливостi вагового контролю в усiх регiонах України.

"Щоб дороги служили не рiк, не пiвроку, а мiнiмум 5-10 рокiв, аби дороги були європейського зразка - потрiбен якiсний габаритно-ваговий контроль. Пункти вагових комплексiв будуть створенi за єврокошти», - повiдомив Ноняк. I додав, що 78 вагових комплексiв коштують 117 млн грн.

Особливiстю цих комплексiв є те, що вони пересувнi, а не стацiонарнi.

На думку посадовцiв, такi заходи допоможуть виявляти бiльше порушникiв, якi возять перегрузи. У сусiднiй Миколаївськiй областi в листопадi з'явиться 5 таких комплексiв.

410 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.