ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.12.2018 | 16:52

До 2020 року природно-заповiдний фонд Кіровоградщини планують збiльшити на 74 тисяч гектарів

До 2020 року природно-заповiдний фонд Кіровоградщини планують збiльшити на 74 тисяч гектарів

Про проведення заходiв щодо розширення територiй природно-заповiдного фонду Кіровоградської областi поiнформував директор департаменту екологiї та природних ресурсiв ОДА Олександр Ковтунов. Про це йдеться на сайті установи.

За його словами, показник заповiдностi вiд загальної площi областi становить 4,1 %. В областi налiчується 223 природно-заповiднi територiї та об’єкти, загальною площею понад 100,4 тисячі гектарів. З них – 26 територiй (5,9 тисяч гектарів) мають статус загальнодержавного значення, решта (197 територiй та об’єктiв площею 94,4 гектарів) – мiсцевого значення. До лiсового фонду вiдноситься 18,2 тисячі гектарів заповiданих територiй. Найбiльшi площi природо-охоронних територiй знаходяться у Свiтловодському та Долинському районах (показники заповiдностi складають вiдповiдно 49,9 % та 14,3 %). В iнших районах цей показник не доходять до 1 %.

До 2020 року згiдно з державною стратегiєю соцекономрозвитку передбачили збiльшити територiю заповiдного фонду на 74 тисяч гектарів.

За iнiцiативи департаменту екологiї створили ботанiчний заказник мiсцевого значення "Балка "Очеретяна", загальною площею 53,9 гектарів, який знаходиться у Долинському районi. У Кропивницькому створили парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва мiсцевого значення "Козачий острiв", площею 3,2826 гектарів. Крiм цього, уже є напрацювання щодо створення нових територiй i об’єктiв природно-заповiдного фонду.

107 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.