ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.04.2017 | 12:25

Для збереження асфальту водоканалу доручили погоджувати ремонт мереж з управлінням ЖКГ

Для збереження асфальту водоканалу доручили погоджувати ремонт мереж з управлінням ЖКГ

Головне управління ЖКГ починає оголошувати тендери на ремонт доріг Кропивницького. Про це повідомив начальник управління ЖКГ Віктор Кухаренко сьогодні під час наради з керівниками комунальних підприємств. За його словами уже оголошені тендери на ремонт по провулку Маріупольському та вулиці Авіаційній. 

Цьогоріч в управлінні запросили до співпраці міський водоканал та підприємства, що надають послуги з теплопостачання міста. Зокрема, як наголосив Віктор Кухаренко, управління ЖКГ надасть титульні списки вулиць, на яких проводитимуть асфальтування, щоб теплові підприємства і водоканал коригували випробовування і ремонти мереж до того, як з’явиться новий асфальт. 

«Необхідно не допустити щоб ці роботи співпали. Необхідно спільно попрацювати, щоб кошти територіальної громади використовувалися ефективно», - зазначив Кухаренко. 

Крім того, посадовець повідомив, що в місті стартують ремонти дахів. Цьогоріч якість робіт перевірятимуть крім фахівців з технагляду ще й керівники ЖЕО.

Зазначимо, що за попереднього керівництва управління ЖКГ ситуації, коли новий асфальт здирали задля ремонту тепломереж були типовими, співпраці між підрядниками й підприємствами не було.

238 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.