ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.03.2017 | 09:06

Директор Всесвiтньої конфедерацiї бейсболу познайомився з кропивницькими бейсболiстами

Директор Всесвiтньої конфедерацiї бейсболу познайомився з кропивницькими бейсболiстами

Як повiдомляв учора РК, 28 березня до Кропивницького приїздив виконавчий директор Всесвiтньої конфедерацiї бейсболу та софтболу (World Baseball Softball Confederation, WBSC) Мiхаель Шмiдт. На сторiнцi кропивницького клубу бейсболу i софтболу у Фейсбук повiдомляється про деталi приїзду.

Австрiєць Мiхаель Шмiдт перебуває в Українi iз триденним вiзитом, пiд час якого представник WBSC вiдвiдав Київ та Кропивницький, провiв або ще проведе зустрiчi та перемовини iз керiвництвом Федерацiї бейсболу та софтболу України, мiнiстром спорту України, мiським головою Києва Володимиром Кличком, головою Кiровоградської облдержадмiнiстрацiї Сергiєм Кузьменком, головою НОК України Сергiєм Бубкою.

Пiд час вiзиту до Кропивницького виконавчий директор WBSC вiдвiдав обласну СДЮШОР-2, де у той час тренувались вихованцi секцiй софтболу та бейсболу.

Взагалi, це перший вiзит до України представника керiвництва WBSC такого рiвня. Це наслiдок перегляду полiтики WBSC по взаємодiї iз нацiональними федерацiями.

«Пiсля того, як бейсбол та софтбол було виключено iз програми Олiмпiйських Iгор 2008 року, Мiжнародна федерацiя бейсболу проаналiзувала, чому так сталося, та розробила стратегiю виправлення ситуацiї, – говорить Мiхаель Шмiдт. – Мiжнародна федерацiя бейсболу та Мiжнародна федерацiя софтболу об’єдналися в одну органiзацiю – Всесвiтню конфедерацiю бейсболу i софтболу. WBSC стала проводити новi турнiри, як, наприклад: WBSC Premier12 (чемпiонат серед дванадцяти найсильнiших за рейтингом збiрних), та розвивати вже iснуючi турни, як, наприклад: World Baseball Classic (аналог чемпiонату свiту для бейсболу). Все це робиться з метою бiльшої популяризацiї бейсболу.
Зрештою, проведенi заходи принесли свої плоди: Мiжнародний Олiмпiйський комiтет повернув бейсбол та софтбол до програми Олiмпiади-2020 у Токiо.
Зараз, як це питання вже вирiшено, WBSC має зобов’язання перед нацiональними федерацiями щодо допомоги з метою розвитку наших видiв спорту. Для нас важливо працювати iз нацiональними федерацiями щоб знати, що вiдбувається у тiй чи iншiй країнi iз бейсболом та софтболом, та розумiти, що потрiбно нацiональним федерацiям для розвитку цих видiв спорту i чим ми можемо їм допомогти.
Європа – дуже важливий континент для WBSC. Нам не потрiбно розповiдати про бейсбол, наприклад, в Японiї, Кореї, Пiвнiчнiй Америцi, в Латинськiй Америцi, вони дуже успiшнi країни в цьому планi, у них все добре з бейсболом та софтболом. Але ми зобов’язанi прийти до країн, де бейсбол та софтбол не настiльки популярнi (поки що не настiльки популярнi) та запропонувати їм нашу допомогу.

Українська федерацiя бейсболу та софтболу дуже активно працює i те, що я побачив у вас, мене вразило. Ми вважаємо, що Україна здатна швидко прогресувати з точки зору розвитку бейсболу та софтболу, тому що потенцiйно – ви дуже сильний регiон. Я мав розмови з декiлькома вашими чиновниками, i нiхто з них не виступив проти бейсболу! У вас є тренери, є спортсмени, не потрiбно багато пояснювати, що таке бейсбол та софтбол, потрiбно лише трохи вам допомогти.
Чим допомогти? Можливо, розвитком спортивної iнфраструктури, можливо, навчанням фахiвцiв, можливо, органiзацiєю в Українi мiжнародних турнiрiв. Ваша Федерацiя говорила, що має на метi провести в Українi бейсбольний турнiр мiжнародного рiвня. Кожна нацiональна федерацiя визначає власнi прiоритети того, що вона хотiла б отримати вiд WBSC у виглядi допомоги. Ми повиннi почати працювати разом, саме iз цiєю метою я й приїхав до України».

257 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.