ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.05.2017 | 10:58

Депутату міськради загрожує штраф за невчасне подання декларації?

Депутату міськради загрожує штраф за невчасне подання декларації?

1 травня сплив термін для подачі електронних декларацій суб’єктами декларування. 

Наразі на сайті НАЗК розміщені декларації посадовців та 40 депутатів міськради Кропивницького. Як ідеться на сайті антикорупційного органу, депутат міської ради Кропивницького від фракції «Самопоміч» Володимир Смірнов на один день запізнився з подачею декларації. Згідно законодавства, несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ч.1 статті 172-6 КУАП), карається накладенням штрафу від 50 до  100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У коментарі РК депутат зазначив, що затримка подання декларації пов’язана зі збоєм у роботі системи.

«Протягом 28-29 квітня я намагався остаточно заповнити декларацію. Вона висіла ще з березня, проте не вистачало невеликих даних. Потім тривалий час не міг потрапити у систему, спробував зайти пізніше. 29-30 числа я поїхав із міста, і коли повернувся 1 травня зранку знову не зміг заповнити дані. Це вдалося лише 2 травня зранку. Щодо можливого штрафу, то таке рішення має приймати якийсь уповноважений орган. Чесно, я ще в цьому не розбирався. Я так розумію, НАЗК матиме доступ до історії заповнення декларації, й бачитиме, що спроби були неодноразові. На підтвердження у мене є скріншоти і фото цих випадків. Якщо йтиме мова про накладення адміністративного стягнення, я надаватиму відповідні пояснення. Якщо скажуть все одно платити штраф, я сплачу. Але це типова проблема, ми бачили подібні випадки й у попередні хвилі подання декларацій», - зазначив депутат. 

Нагадаємо, фракція «Самопомочі» одна з опозиційних фракцій, яка відмовляється  брати участь у сесії міської ради без виконання низки вимог. Однією із них є дотримання законності і регламенту роботи сесії. 

764 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.