ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.03.2017 | 15:42

Депутати затвердили «транспортну програму», що передбачає придбання 20 великих автобусiв

Депутати затвердили «транспортну програму», що передбачає придбання 20 великих автобусiв

Мiську галузеву програму розвитку транспорту сьогоднi затвердили депутати мiської ради на сесiї.

Програма передбачає низку заходiв, серед яких придбання 20 великогабаритних автобусiв для забезпечення транспорту вiддалених проблемних мiкрорайонiв мiста. Зокрема, завдяки автобусам, у Кропивницькому вiдновлять такi маршрути, як №111, що забезпечує перевезення вiд Старої Балашiвки до 101-го мiкрорайону), №104А (Критий ринок – Телецентр), № 116 (Арнаутове – Єгорова), №118 (Балка), № 103 (Кущiвка – вул. Кримська), №274 (сел. Нове).  

На придбання автобусiв з мiського бюджету планують видiлити 65 мiльйонiв гривень. Кошти видiлятимуть з бюджетних надходжень. Прийняття Програми дасть можливiсть почати тендернi процедури. 

У рамках виконання Програми розвитку транспорту у спiвфiнансуваннi з держбюджетом планують придбати ще два новi тролейбуси. На це у бюджетi мiста передбачено 800 тисяч гривень, а в державному – 2 млн. 800 тис. грн.

Також Програма передбачає встановлення GPS-датчикiв у громадському транспортi i пiдключення його до мiської системи диспетчеризацiї. 

412 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.