ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.04.2017 | 16:12

Депутати віддали в приватизацію останнє майно громади Фортечного району

Депутати віддали в приватизацію останнє майно громади Фортечного району

Сьогодні, 11 квітня відбулася сесія Фортечної районної у місті Кропивницькому ради. Одним із питань в порядку денному було питання приватизації  будинку побуту «Темп» - останнього майна, що лишилося у власності територіальної громади Фортечного району. На сьогоднішній день заборгованість  по  оренді даного приміщення складає  близько 115 тисяч гривень. Претендентом на приватизацію, як не дивно, були теперішні орендарі – «Корпорація XXI століття», що належить подружжю Онулів.

«Цілком можливим було б перемістити в це приміщення реабілітаційний центр, а не віддавати для приватизації.  Окрім того, орендарями (вони ж і перші претенденти на приватизацію) було самовільно демонтовано пам’ятний знак, присвячений 30-й річниці району, що був розміщений перед входом до Дендропарку», - говорить голова фракції УКРОПу в районній раді Андрій Паливода. 

Враховуючи всі аспекти, фракція УКРОПу виступила проти включення до порядку денного питання про приватизацію будинку побуту «Темп» та засудила наміри керівництва Фортечного району щодо приватизації майна територіальної громади, тим більше орендарями, які вже встигли заборгувати значну суму. Також укропівці закликали колег від інших політичних сил не голосувати за включення цього питання до порядку денного. Попри це, депутатам все ж вдалося внеси питання до порядку денного. Так, «за» приватизацію проголосували депутати від «Солідарності», «Батьківщини», «Радикальної партії». Крім цього, проігнорувавши позицію фракції, депутати від УКРОПу Максим Лупандін та Сергій Мєдвєдєв також підтримали це питання.

У зв’язку з цим, керівництво Кіровоградської міської організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» виносить догану вище згаданим депутатам та попереджає про те, що своїми діями вони не тільки суперечать програмним засадам Партії, але й шкодять її політичному іміджу.

545 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.