ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Депутат міської ради пропонує змінити склад конкурсного комітету з визначення перевізників

Депутат міської ради пропонує змінити склад конкурсного комітету з визначення перевізників

Депутат міської ради Олександр Шамардін на початку засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького, який відбувся сьогодні, висловив своє обурення якістю обслуговування маршрутів, які їздять до Великої Балки, Катранівки, Кущівки та Завадівки.

Зокрема, перевізник який обслуговує маршрут №130 неодноразово порушував умови договору щонайменше по трьом пунктам: замість автобусу середньої місткості використовується машина малого класу, що є грубим порушенням, порушується графік руху та схема руху - маршрути з’їжджають не доїжджаючи до кінцевої зупинки, мають перевозити безкоштовно пільгові категорії без обмежень, натомість в машинах оприлюднений список пільговиків, як в маршрутних таксі.

Олександр Шамардін звернув увагу членів комітету на ці порушення та надав копію відповіді на своє депутатське звернення щодо врахування під час конкурсу пасажироперевезень облаштування громадського транспорту світлодіодним підсвічуванням номерів. Про таку необхідність йшлося в зверненнях громади до депутата.

Також депутат подякував за великогабаритні автобуси, які зараз курсують мікрорайонами. У свою чергу заступник міського голови Олександр Мосін наголосив, що міська влада у 2018 році планує закупити ще 10 автобусів середнього класу. В проекті рішення «Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького «Про затвердження Програми розвитку міського пасажирського транспорту та зв’язку у м. Кропивницькому на 2018 - 2019 роки», який пропонується на розгляд виконкому, зазначено, що на маршрут №130, який обслуговує мікрорайон Катранівку, передбачено автобуси середньої місткості.

Наразі Олександр Шамардін готує депутатське звернення щодо відповідності кваліфікаційних вимог членів конкурсного комітету, оскільки, на його думку, усі члени комітету, у першу чергу, мають відстоювати інтереси громади міста і не бути пов’язані з перевізниками, які беруть участь у конкурсі.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» до складу конкурсного комітету мають входити представники відповідних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Укртрансбезпеки, Національної поліції, територіального органу з надання сервісних послуг МВС та громадських організацій. Із складу конкурсного комітету 50 відсотків - представники органів виконавчої влади та (або) органів місцевого самоврядування, решта - представники громадських організацій.

При цьому кількість представників громадських організацій, діяльність яких пов'язана з автомобільним транспортом, повинна становити не менш як 50 відсотків загальної кількості представників громадських організацій. До складу конкурсного комітету не можуть входити представники суб'єктів господарювання - автомобільних перевізників, які є перевізниками-претендентами або які провадять діяльність на ринку перевезень пасажирів, а також представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Тому одна з пропозицій стосуватиметься включення до складу конкурсного комітету громадського активіста та журналіста Дмитра Васильєва, який активно відслідковує тему пасажироперевезень в місті Кропивницький.

349 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.