ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.12.2017 | 12:40

Депутат міської ради побудував магазин на тепломережах й ігнорує вимоги тепловиків

Депутат міської ради побудував магазин на тепломережах й ігнорує вимоги тепловиків

Аварійний ремонт однієї з найбільших теплових мереж міста на Попова біля 5-ї полікліники не можливо здійснити через цілий комплекс МАФів, що встановив депутат КМР Віталій Бєлов без дозволів теплогенеруючих підприємств ще у минулому році.

«У нас є проблема ліквідації пориву за адресою Попова, 9б, біля міської поліклініки №5. Під МАФами «Наша ряба», «Риба fish», «Карамелька" проходить одна з найбільших наших мереж, труба 300 мм. Там порив, поки що від 15 до 20 кубів. Але його треба якнайшвидше знайти і ліквідувати. Ми попереджали орендарів площ, власником яких є депутат Віталій Бєлов, залишали листи – реакції жодної. Встановлення МАФів на земельній ділянці з нами не погоджували», - зазначив заступник директора ДП "Кіровоградтепло" Анатолій Таран.

До цього депутат Бєлов протягом кількох скликань входив до земельної комісії КМР.

Як виявилося, представник інтересів громади, комплекс своїх чергових магазинів побудував прямо на тепломережах, грубо порушивши державні будівельні норми. Торгівельний об’єкт, встановлений з порушеннями, знаходиться по вулиці Попова біля 5-ї поліклініки і належить ПП «Лайнбуд-Кір», засновником якого є депутат. Ще раніше на ім'я дружини депутата в оренду було віддано чималу ділянку в сквері Слави (біля Колгоспного ринку), де сьогодні теж незаконно розміщено низку МАФів.

Керівництво ДП «Кіровоградтепло» зверталося до власників підприємства з вимогою негайно вирішити питання перенесення/демонтажу магазину, збудованого в охоронній зоні магістрального трубопроводу тепломереж, проте надіслані листи повернулися з пошти з відмітками «Про завершення терміну зберігання». Про це йдеться у відповіді міської ради на запит РК.

Земельна ділянка, де нині розміщується магазин була передана з аукціону в оренду фірмі депутата у 2011 році. Договір оренди був укладений у переддень Нового року 30 грудня на 25 років.

«Треба перевірити погодження встановлення МАФів, чи капітальної споруди. Якщо власник цих споруд побудував МАФи на тепломережі, треба визначити, як він вирішив це питання. А порив треба знайти і ліквідувати», - зазначив заступник міського голови Олександр Мосін.

Нагадаємо, 3 грудня внаслідок масштабної аварії на найбільшій котельні міста, без опалення залишився 301 житловий будинок. 

1 грудня у Кропивницькому було зафіксовано два пориви на тепломережах КП "Теплоенергетик". Через одну з них від тепла тимчасово відключили 21 житловий  будинок, дитячий дошкільний заклад, школу мистецтв "Пролісок" та  Пожежне депо, через другу - 6 житлових будинків, дитячий садочок і школу.

4125 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.