ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.04.2019 | 11:28

Де в області у колодязній питній воді є нітрати

Де в області у колодязній питній воді є нітрати

На Кіровоградщині проводять вибіркові моніторингові дослідження питної води з громадських колодязів. Результати цих досліджень за 1 квартал нинішнього року довели, що у 67 % питна вода має наднормативний вміст нітратів. Про це повідомили у Кіровоградському обласному лабораторному центрі.

На території Бобринецького та Новоукраїнського районів жодна з досліджених проб води з громадських колодязів не відповідала вимогам за вмістом нітратів (100 %), в Олександрійському та Новоархангельському районах – 88 %, у Долинському – 75%, у Знам’янському – 71 %.

Вода питна з індивідуальних колодязів Олександрійського, Устинівського, Компаніївського, Кропивницького, Знам’янського, Маловисківського районів не відповідала гігієнічним нормативам за вмістом нітратів у 100 % досліджених проб. У Долинському районі цей показник сягає 87 %, у Бобринецькому – 86 %, в Онуфріївському районі – 84 %, у Новомиргородському – 83 %, у Новоархангельському –  79 %, у Гайворонському – 68 %, у Голованівському – 64 %, у Благовіщенському – 56 %.

Довідково: єдиним дієвим способом дізнатися про якість та безпечність води є проведення лабораторних досліджень. 

168 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.