ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
21.06.2017 | 09:29

Де у Кропивницькому оформити безвiдсотковий кредит на тепломодернiзацiю

Де у Кропивницькому оформити безвiдсотковий кредит на тепломодернiзацiю

Магазин "Вiконце", що у Кропивницькому по вул. Арсенiя Тарковського, 65/23, та ПриватБанк пропонують кропивничанам безвiдсотковi кредити на придбання вiкон i дверей за державною програмою “теплi кредити”. Про це РК повiдомили у прес-службi регiонального вiддiлення банку.

Нагадуємо, що держава запропонувала українцям програму цiльового кредитування на тепломодернiзацiю житла, яка передбачає повернення до 35 вiдсоткiв вартостi кредиту. 

“Нашi клiєнти отримали можливiсть придбати товар без вiдсоткiв та переплат, оплачуючи його частинами до 6 платежiв по програмi “Оплата частинами “, або на бiльший термiн - по програмi “Миттєва розстрочка”, оплачуючи 2,9% комiсiї щомiсяця, - розповiдає Олена Таровик, керiвник Напрямку “Оплата частинами” Кiровоградської фiлiї ПриватБанку. - Ми почали працювати з магазином лише з 16 травня, а вже оформили 17 угод по державнiй програмi “теплi кредити”. 

“Ми розумiємо, що це вигiдно i для нас i для наших клiєнтiв, - розповiдає Олена Демешкiна, власниця магазину “Вiконце”. - Як тiльки дiзналися за програму вiдразу поставили для себе мету - кожному клiєнту по компенсацiї. Працюємо чесно - не додаємо жодних вiдсоткiв клiєнту до вартостi товару. У разi бажання клiєнта оплачувати товар довше нiж пiвроку, пропонуємо “Миттєву розстрочку”  i пояснюємо, що навiть заплатити вiдсотки по розстрочцi клiєнту вигiднiше, нiж оплатити товар готiвкою. Ми просто цiнуємо своїх клiєнтiв, ось i весь секрет нашого успiху”. 

Унiкальнiсть “теплих кредитiв” ПриватБанку - у безпаперовiй технологiї, швидкостi та зручностi. Та найголовнiше - можливiсть оформити безвiдсотковий кредит по програмi “Оплата частинами” на придбання енергоощадних товарiв: радiаторiв, облiкових лiчильникiв, котлiв, вiкон та дверей, а також обладнання та матерiалiв для проведення робiт з утеплення зовнiшнiх стiн, горищ, пiдвалiв.  

З початку роботи програми “теплi кредити” у ПриватБанку загальна сума державної компенсацiї вже перевищила 45,23 млн. грн.

2452 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.