ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Чому зірвали окреме сесійне засідання, яке стосувалося земельних питань

Чому зірвали окреме сесійне засідання, яке стосувалося земельних питань

Окрему земельну сесію, про яку раніше так багато говорили окремі депутати, сьогодні було зірвано! Як голова профільної постійної комісії, хочу зазначити, що депутати за власними амбіціями та шантажем не помічають, чи не розуміють, що спричиняє їх дії.

Від початку подання заяви громадянином має пройти місяць, як її розгляне управління земельних відносин та охорони природного середовища, профільна постійна депутатська комісія та депутати на сесії. Втім громадяни через отакі, як сьогодні, блокування сесійних засідань та комісії не можуть реалізувати свої конституційні права. Таким чином депутати, не виконуючи своїх обов’язків, порушують права інших людей.

Якщо у так званої «демократичної опозиції» є певні вимоги, чому вони не були озвучені до початку засідання, не подані раніше у депутатському зверненні, або не ініційовано їх обговорення на окремому депутатському дні? Сьогоднішня  прес-конференція була черговим зібранням популістів. У кабінеті міського голови шантажують та висувають вимоги на користь власних інтересів, а от на прес-конференції розповідають про інше та приховуються за інтересами громади.  

Також мене обурив шостий пункт вимог у колективному зверненні, який стосується прозорості у розгляді земельних питань. З 25.01.2017 р. кожне засідання постійної комісії ведеться он-лайн, а питання оприлюднюються на сайті міськради та на сторінці у Фейсбуці?! Крім цього, за потреби, при розгляді питань, депутати можуть подивитися розташування земельної ділянки  на різноманітних онлайн-мапах. Зазначу, що Володимир Смірнов жодного разу не з’явився на засідання комісії, щоб пояснити основні положення проекту рішення №910. А те, що він заявив, що бійці АТО та мешканці міста почекають вирішення земельних питань поки депутати награються – верх цинізму.

Міського голову та секретаря міської ради звинувачують у всьому негативному, що відбувається в місті, натомість свою відповідальність депутати не бачать. Відповідальність перед громадою, зокрема, виборцями, які довірили представляти свої інтереси у стінах міської ради. Треба, нарешті, стати свідомими і жити не лише власними бажаннями!

396 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.