ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Чому час Інни Богословської минув і вже ніколи не повернеться – приватна думка

Чому час Інни Богословської минув і вже ніколи не повернеться – приватна думка

Колись думав, що посеред ночі не сплять тільки поети й закохані. Виявляється – й політики теж. От і Інна Богословська. Напередодні 27-ої річниці Незалежності України сон ніяк не йшов до неї. У глуху темінь, яку (цитую Інну Германівну) «стародавні греки  називали «Час Бика», час, коли чітко проявляються ангели та демони, добро і зло», вона ніяк не могла стулити повіки.Отож задумалася про те, що «Україна входить у рік «Часу Бика».  Цей рік боротьба за  Суверенну Україну розвернеться між всіма силами добра і зла й всередині країни, й ззовні». І вирішила віддати себе цій боротьбі всю без остатку. Це не те, що «вийти заміж за Український народ», як обіцяла місяців зо два тому, це набагато серйозніше: «Я віддаю тобі, Народе України, все, що в мене є – розум, любов, мудрість, сміливість, материнське серце та залізну волю. Я зроблю все, Україно, щоб пробудити в тобі всі сили добра. Щоб ми вийшли із смутного "Часу Бика" в еру світла та процвітання. Прокинься, Народе України! Відчуй свою Волю, стань здатним до Дії заради перемоги Світла та Добра! Я буду молитися за тебе до ранку».

А ти, зрозуміло, – проголосуй за мене на президентських виборах. І тоді «ми будемо здатні здійснити історичний квантовий перехід до якісно іншої системи відносин – і тоді станемо провайдерами нового типу держави та суспільства у світі». В принципі квантовий перехід, це перехід в інший вимір, простіше кажучи – на той світ. Щось, знаєте,  не дуже хочеться, хоча й усі там будем.

Пізно, матушко, ходити вам у провайдери. «Отцвели уж давно хризантемы в саду». Ви вже перебуваєте у стані інволюції, стоїте на драбині, котра веде вниз. Не у фізичному розумінні, дай вам Бог здоров’я і сил ще на сотню років, а у політичному. Після чотирьох партій і п’яти фракцій уже й у тираж пора. В політичній пам’яті України ви залишитеся як полум’яний борець з національно «озабоченными» патріотами. За Януковича стверджували, що «Крым – русский», розклеювали борди «Хватит делить Севастополь! Дадим городу статус украинско-российской территории!», підтримували Харківські угоди,  підписували листа до польського Сейму з проханням визнати Волинську трагедію влаштованим українцями геноцидом польського народу, виступали за надання російській мові статусу державної. Тепер позиціонуєте себе як найбільший проукраїнський і найчесніший політик. Тільки мало хто вам повірить.

А й справді, чи можна вірити політику з таким послужним списком? У 1998 році ви вступили у Партію Зелених, але переконавшись у її безперспективності, перебігли до Тигіпкової «Трудової України». А вже за рік самі очолили  Конституційно-демократичну партію України. Далі були «Команда озимого покоління», громадянський рух «Віче», помаранчевий шалик на Майдані, спочатку членство, а потім і посада в президії політради Партії регіонів, із якої ви вчасно втекли напередодні нового Майдану.

Хризантеми, звичайно, відцвіли. «А любов все живет…». До всього, що таке дороге Інні Германівні. Я не цитуватиму авторів, котрі пишуть про старі шахрайські схеми та махінації з бізнесом на посаді голови Державного комітету з регуляторної політики і підприємництва при Кабінеті міністрів, про це написано чимало. Я – про «чисту політику». Користуючись правом  на авторське судження, можу дозволити собі думати, що Інна Богословська прекрасно розуміє недоступність для неї президентського крісла. У першому турі попередніх виборів вона набрала аж 0,41 голосів виборців.  Багато хто говорив тоді, що вона зіграла роль «технічного кандидата», використавши свій ресурс для критики опонентів Януковича, насамперед Юлії Тимошенко, котру Інна Германівна люто ненавидить – ще на пам’яті, як вона ганялася за нею в телестудії і вимагала суду над колишнім президентом корпорації «Єдині енергетичні системи України». Робота «технічного кандидата» не буває безплатною. Тоді, невдовзі після обрання Януковича керівником держави, Богословська повернулася на посаду в Партії регіонів, хоча спочатку здавалося, ніби перед виборами вона звідти пішла зі скандалом. З нею розрахувалися «прощенням».

Можливо й цього разу невтомна політична діячка комусь прислужиться, зрештою, в політиці, як і в мистецтві, «на одного Аполлона – четверо вороних». А може й нашкодить – «Скажи, хто твій друг…».  Та справа в іншому: Є Час Бика, а є соціальний час. І він, за словами відомого політичного експерта, не вміє рухатися назад. Ваш час, Інно Германівно, минув. І за природними законами вже не повернеться. Навіть, якщо хтось і підбере вас на виборах парламентських.


1071 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.