ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.10.2017 | 14:20

Четверо митців з Кропивницького стали членами Національної Спілки художників України

Четверо митців з Кропивницького стали членами Національної Спілки художників України

Кіровоградська обласна організація національної спілки художників України в переддень свята Дня художника поповнила свої лави новими творчими особистостями. 

Новими спілчанами стали Дмитро Тарасенко, Лариса Кулініч, Микола Цуканов та Оксана Самійленко. Про це на своїй сторінці у Facebook  повідомив голова Кіровоградської обласної організації НСХУ Андрій Хворост. 

 Довідка:

Дмитро Тарасенко закінчив Одеське художньо-театральне училище ім. М. Грекова таНаціональну академію образотворчого мистецтва та архітектури України. З 2006 - активний учасник художніх виставок. Роботи Дмитра знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Білорусі та Китаю.

Лариса Кулініч – художник-кераміст. Керамічна діяльність Лариси сконцентрована у двох напрямках - відродження старовинних давніх технік гончарства і впровадження їх в сучасній кераміці. В авторських роботах використовує стародавні техніки. Оздоблює керамікою в тому числі й інтер’єри. Починаючи з 2009-2010рр – постійний учасник авторських та колективних виставок, а також Всеукраїнських (Київ, Тернопіль, Дніпро).

Микола Цуканов – галерист, меценат, уже понад 5 років власник та натхненник галереї «Єлисаветград», організатор 3 Всеукраїнських пленерів художників, 3 Всеукраїнських конкурсів дитячого малюнка «Щаслива дитина – квітуча Україна». Об’єднує мистецтвом Україну – від Заходу до Сходу, від Львова до Маруполя.

Оксана Самійленко  - художник, закінчила вечірні курси в Петербурзькій академії мистецтв, організаторка курсу академічного малюнка для дорослих.

Дмитро Тарасенко

Микола Цуканов

Оксана Самійленко 

Лариса Кулініч

374 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.