ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.05.2017 | 17:44

Через зрив сесії депутати провалили розгляд питання щодо соціальної компенсації від діяльності уранової шахти. ВІДЕО

Через зрив сесії депутати провалили розгляд питання щодо соціальної компенсації від діяльності уранової шахти. ВІДЕО

Сьогоднi на сесiї мiської ради депутати мали розглянути проект рiшення про про надання  Державному  пiдприємству «СХIДНИЙ ГIРНИЧОЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБIНАТ» гiрничого вiдводу для розробки Схiдної  зони Центрального  родовища  уранових  руд Iнгульською  шахтою ДП «СхiдГЗК», частина  якого знаходиться  в  межах  житлової  забудови  на  територiї  мiста Кропивницького. Представники Iнгульської шахти весь день провели у сесiйному залi, очiкуючи, поки депутати дадуть їм слово та заслухають проект рiшення. 

Проте, як писав РК, засiдання було зiрване депутатами з опозицiйних до мiської влади фракцiй «Батькiвщина», «РПЛ», «Свобода», «Самопомiч» та частина «БПП». 

Коментуючи зрив сесiї, секретар мiськради Андрiй Табалов заявив, що розгляд питання по урановiй шахтi був дуже важливий для життя мiстян. 

«Ще у 2008 році було прийняте рішення про дозвіл на гірничий відвід Інгульській шахті щоб вона могла проводити видобування урану. Ми з вами живемо на урані, наша область і місто лідирують за онкозахворювання. Сьогодні у міської влади є історичний шанс, точніше був, заявити про те, чи ми згодні, чи не згодні з провадженням діяльності. Вважаю, що директору шахти треба було запропонувати «соціальний договір», згідно якого ми пропонуємо підприємству взяти участь у розбудові інфраструктури міста. Я опрацював це питання, знайшов цікаві факти. Наприклад, є така цікава річ, як «соціальне партнерство та соціальна відповідальність СхідГЗК, де прописано, що одним із провідних векторів діяльності держпідприємства є співпраця з громадами міст. Наприклад у місті Жовті Води облаштували оздоровчо-фізкультурний комплекс із зимовим басейном. Невже ми б не хотіли, щоб СхідГЗК і нам тут щось побудували? Може виникнути питання, чи є змога у них це зробити, бо в останні кілька років вони не виконували соціальний договір з нашим містом. Наразі є звіт за 2016 рік,в якому йдеться, що підприємство збільшило прибуток до 480 мільйонів гривень»,- зазначив Андрій Табалов.  
432 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.