ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.09.2018 | 10:45

Близько мільйона гривень витратять на ремонт дороги Новомиргород – Велика Виска

Близько мільйона гривень витратять на ремонт дороги Новомиргород – Велика Виска

Начальник служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадим Коюденко на засіданні бюджетного комітету 19 вересня захистив проект ремонту дороги Т-12-12 Новомиргород – Велика Виска. Реконструкція проводитиметься на ділянці км 16+200-км 20+200, і потребує майже 987,8 тисяч гривень для завершення робіт. Про це йдеться на сайті служби автомобільних доріг області.

Ремонтувати дорогу розпочали минулого року. Згідно з проектом, фінансувався об’єкт за рахунок кредитних коштів та співфінансування з обласного бюджету.

На замовлення служби автомобільних доріг у Кіровоградській області, ремонт веде ПрАТ «Коммунтранс». За дотриманням технологій пильнують як інженери, так і особисто Вадим Коюденко.

"Це важливий напрямок роботи. Дорога уже давно чекає ремонту, адже тотальні навантаження транспортом майже вщент її розбили. Минулого року нам вдалося дещо зробити, та враховуючи, що кошти надійшли тільки наприкінці року, результати незначні. Тепер ми можемо продовжити ремонт на цьому відрізку. Сподіваюся, наступного року у нас будуть необхідні умови далі проводити реконструкцію цієї дороги", – пояснює начальник САД у Кіровоградській області.
181 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.