ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Битва за «Маріампольську»

Битва за «Маріампольську»

2 квiтня 2018 року iнформацiйний простiр Кiровоградщини знову сколихнула новина про рейдерство. Цього разу прогримiв Петрiвський район село Луганка. Мова йде про сiльськогосподарський виробничий кооператив «Агрофiрма Марiампольська». Люди заявляють про шахрайський спосiб (рейдерство) змiни власника та керiвника фiрми, де спiввласниками являються пайовики села.

Дiючим головою правлiння СВК агрофiрма Марiампольська є Костянтин Мiщанiн, який очолює кооператив бiльше 10 рокiв. Наступного року спiввласники-пайовики мали обирати директора пiдприємства. 

Вчора вранцi селяни i керiвництво кооперативу дiзналися, що вони бiльше не є власниками, кооператив реорганiзований у товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю «Агрофiрма Марiампольська». Вiдповiдно до iнформацiї аналiтичної системи YouControl спiввласниками ТОВ «Агрофiрма Марiампольська» стали вищевказаний керiвник – Костянтин Мiщанiн, який володiє 30% власностi та розмiр його внеску до статутного фонду складає 7,5 млн. грн., iнший спiввласник – ТОВ «ВЕРМОНТ АЛЬЯНС», 70% власностi та розмiр внеску до статутного фонду – 17, 5 млн. грн. 

Пiдписантом, а фактично керiвником ТОВ «Агрофiрма Марiампольська» став Володимир Тiтаренко, який, за iнформацiєю власних джерел, до цього працював у кооперативi та ранiше пропонував свою кандидатуру на посаду голови правлiння. Але пайовики його не обрали.

Як повiдомляють власнi джерела, 9 листопада 2017 року Володимир Тiтаренко звернувся з письмовою заявою до ГУНП в Кiровоградськiй областi про те, що в перiод з кiнця 2006 року по теперiшнiй час Костянтин Мiщанiн привласнив кошти СВК «Агрофiрма Марiмпольська». 

Пiсля чого було вiдкрито кримiнальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодiння ним шляхом зловживання службовим становищем). За мiсяць до рейдерського захоплення у кооперативi полiцiя вилучила документи.


Що вiдомо про ТОВ «Вермонт Альянс» ?

Станом на вчорашнiй день ТОВ «Вермонт Альянс», зареєстровано 28 грудня 2017 року у Голосiївському районi мiста Києва по провулку Руслана Лужевського, 14. Статутний капiтал даного пiдприємства складає 100 грн. Засновники: Дмитро Бородiн – 90% власностi, внесок 90 грн., та Володимир Савчук – 10% власностi, внесок 10 грн. 

В основнiй iнформацiї про пiдприємство ТОВ «Агрофiрма Марiмпольська» у спiвласника ТОВ «Вермонт Альянс» вказана юридична адреса в Києвi по провулку Руслана Лужевського, 14. А в iнформацiї про пiдприємство ТОВ «Вермонт Альянс» вказана вже iнша юридична адреса: м. Київ, вул. Бульваро-Кудрявська, 32.

По вказаному в реєстрi контактному телефону +380936763352 пошуков система google видає наступне: 

Тобто говорить про те, що по номеру телефону продають створенi фiрми за на загальнiй системi оподаткування, без боргiв та оборотiв

Пройдемося по засновникам ТОВ «Вермонт Альянс».

За iнформацiєю аналiтичної системи YouControl Дмитро Бородiн являється спiвзасновником 88 пiдприємств в Українi Володимир Савчук спiввласник 66 пiдприємств в Українi

Здавалося вся iнформацiя про схему та засновникiв вже вiдома. Але, увечерi 2 квiтня у ТОВ «Вермонт Альянс» вiдбулися черговi змiни. Керiвником та засновником пiдприємства став Володимир Затолюк. Також внесли данi з колишньою юридичною адресою пiдприємства по пров.Руслана Лужевського, 14 у м. Києвi та новий контактний телефон 0963245492. Ми спробували зателефонувати по вказаному телефону – номер не обслуговується.

У данiй ситуацiї досить дивно виглядають такi моменти:

1) Керiвником ТОВ «Агрофiрма Марiампольська» став Володимир Тiтаренко, який до цього звертався з заявою про злочин вiдносно керiвника Костянтина Мiщанiна. I яким чином Тiтаренко став керiвником залишається поки що загадкою. Справ за слiдством;

2) Засновники ТОВ «Вермонт Альянс» були люди, якi фiгурують у десятках iнших юридичних осiб, займаються ймовiрно продажом створених пiдприємств в Українi. По вказанiй iнформацiї хочемо пiдсумувати. Схема рейдерського захоплення не нова, а тим бiльше на Кiровоградщинi. Рейдери в шахрайський спосiб намагаються заволодiти пiдприємствами. Далi справа за правоохоронними органами, якi за даними фактами вже вiдкрили кримiнальнi провадження за ч. 4 ст. 190 ККУ через ст. 15 ККУ (замах на злочин) та ст. 358 ККУ.

513 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.