ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.09.2017 | 10:36

Бiля моря провели табiр для особливих дiтей з Кiровоградщини. ФОТО

Бiля моря провели табiр для особливих дiтей з Кiровоградщини. ФОТО

25 дiтей з iнвалiднiстю з Кiровоградщини вiдпочивали на березi Азовського моря. Це стало можливим завдяки  проекту Кiровоградської облдержадмiнiстрацiї "Громадська перспектива: iдея – дiя - результат".

Табiр «Джерельце Надiї на морi» проходив в селi Генiчеська Гiрка у затишному панiсiонатi «Київська Русь» з 28 серпня по 4 вересня. Про це повiдомила очiльниця громадської органiзацiї «Серце матерi» Людмила Шукрута у фейсбуцi

«Малеча з радiстю долучались до ритмiчної бадьорої зарядки та усiх активних розваг, майстер-класiв та спортивних заходiв, якi пропонували креативнi та завзятi волонтери i педагоги - органiзатори. Батьки сповненi вдячностi за казковий i незабутнiй вiдпочинок! Адже коли про їхнiх дiтей не забувають, не закривають очi на їхнi проблеми – то це найбiльша сила, яка може здолати всi труднощi!
А головне – дiти повернулися радiснi, сповненi сил i енергiї, з найкращими спогадами. Тож ця прекрасна iнiцiатива зрештою досягла своєї мети! Особливi дiти навiть бажання загадали на березi моря, щоб повернутися сюди знов», - iдеться в повiдомленнi. 

771 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.