ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
21.07.2014 | 11:34

Бійця з Маловисківщини Кіровоградської області, якого шукали тиждень, знайшли, але в морзі

Бійця з Маловисківщини Кіровоградської області, якого шукали тиждень, знайшли, але в морзі "На жаль, завтра Мала Виска попрощається з Героєм. А лікарям і військовим комісарам ганьба! Двічі дружина Віктора - Олена - була в Дніпропетровську у шпиталі. Показувала фото, розповідала про характер поранень. Медики казали, що такого їм не привозили. Але, виявилося, це не так... Весь цей час тіло Віктора було у морзі цієї лікарні. І ніхто не шукав рідних загиблого бійця", - пише на своїй сторнці в Фейсбук власкор телеканду "1+1" Олена Шворак.

Раніше в сюжеті "плюсів" йшлося про те, що 36-річного бійця відомої з наших публікацій 79-ої окремої аеромобільної бригади  Віктора Бойка немає ні серед мертвих, ані серед живих. Його разом із товаришами накрило пострілами з "градів" під Зеленопіллям на Луганщині 11 липня. Тиждень дружина Віктора, Олена Бойко, не могла знайти свого чоловіка.

Фото з Фейсбука

1307 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.