ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.06.2018 | 10:55

Безробітні Кропивницького не поспішають виконувати громадські роботи

Безробітні Кропивницького не поспішають виконувати громадські роботи

Міський районний центр зайнятості не може змусити безробітних приступити до виконання громадських робіт. Про це сьогодні під час апаратної наради зазначила заступник директора Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості Наталія Заїкина. 

"Усі 1200 безробітних, зареєстрованих на нашому обліку, не можуть приступити до виконання громадських робіт. Останнє можливе лише за власною ініціативою безробітного. Змусити такого громадянина в рамках законодавства ми не маємо можливості. Із 1200 чоловік орієнтовно лише для 200 безробітних такі роботи є підходящими. Щоденно ми проводимо інформаційну роботу стосовно можливості виконання суспільно-корисних робіт, проте відсоток тих, хто погоджується на такий вид зайнятості, – мізерний", – зазначила Наталія Заїкина. 

Міський голова відреагував на коментар заступника директора міськрайонного центру зайнятості та порадив шукати підтримки у міській раді Кропивницького, депутатського корпусу та у міського голови. 

"Маємо діяти стосовно цього питання комплексно та злагоджено. Якщо безробітний відмовляється від виконання таких робіт і планує і надалі тягнути бюджетні кошти, впливатимемо на нього всі разом", – додав Андрій Райкович.
218 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.