ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.08.2018 | 09:00

Безробітні Кіровоградщини можуть стати операторами котелень

Безробітні Кіровоградщини можуть стати операторами котелень

У серпнi нинiшнього року Одеським  центром професiйно-технiчної освiти державної служби зайнятостi органiзовується професiйне навчання за професiями «оператор котельнi». Розпочнеться навчання 28 серпня цього року i триватиме 3,7 мiсяцiв. Про це ідеться на сайті  Кіровоградського обласного центру зайнятості.

У зазначеному центрi професiйно-технiчної освiти чималий вибiр робiтничих професiй, якi можна опанувати з нуля. Це й електромонтажник, електрогазозварник, кондитер, адмiнiстратор, перукар, кухар, бармен, фрезерувальник та iн.

Умовами до направлення на навчання є: повна загальна середня або професiйно-технiчна освiта, повнолiття (не менше 18 рокiв),  медична довiдка з допуском до професiї.

Одеський центр професiйно-технiчної освiти державної служби зайнятостi – один iз перших навчальних комплексiв для професiйної пiдготовки дорослого населення, оснащених найсучаснiшим обладнанням та устаткуванням. Освiтнi послуги, змiст та умови дiяльностi цього навчального закладу вiдповiдають європейським стандартам.

Довідково: за детальною iнформацiєю про професiю звертайтеся до базових центрiв зайнятостi.


 

152 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.