ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.01.2018 | 13:50

Безробiтнi Кiровоградщини можуть безкоштовно здобути нові професії

Безробiтнi Кiровоградщини можуть безкоштовно здобути нові професії

Безробітні з Кiровоградщини можуть безкоштовно освоїти нові професії. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Безробiтнi, якi перебувають на облiку в центрах зайнятостi областi, мають можливiсть здобути у ОНКК «Аграрник» професiю електромонтера. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування обслуговує силовi i освiтлювальнi установки, перевiряє, виконує розбирання i складання схем керування електроустаткуванням, пiдключення до електросистеми цеху нового обладнання, його перевiрку, регулярний нагляд за його роботою.  На сьогоднiшнiй день електромонтери незамiннi на рiзних пiдприємствах народного господарства. Затребувана їх майстернiсть i в побутi.

За сприяння обласного центру зайнятостi з 23 сiчня поточного року, на базi ОНКК «Аграрник», розпочинається професiйне навчання групи безробiтних за зазначеною професiєю. Термiн навчання – 5,5 мiсяцiв. Також шукачi роботи мають змогу здобути професiю «Електромонтажник з освiтлення та освiтлювальних мереж» у Одеському центрi професiйно-технiчної освiти державної служби зайнятостi (ЦПТО ДСЗ): навчання стартує 31 сiчня i триватиме 6 мiсяцiв.

Умови направлення на навчання: 

• повна загальна середня або професiйно-технiчна освiта;

• повнолiття (не менше 18 рокiв);

• медична довiдка з допуском до професiї.

Варто зазначити, що пiсля закiнчення навчання та отримання вiдповiдного свiдоцтва, значно розширюються можливостi випускникiв щодо працевлаштування, оскiльки пiдвищується їхня конкурентоспроможнiсть на ринку працi, а квалiфiкацiйнi якостi – в бiльшiй мiрi вiдповiдають вимогам роботодавця.

18 сiчня поточного року, на базi ОНКК «Аграрник» розпочнеться навчання безробiтних громадян. Курс навчання триватиме 8 мiсяцiв.  Також шукачi роботи мають змогу здобути професiю «Електрогазозварник» у Днiпропетровському центрi професiйно-технiчної освiти державної служби зайнятостi (ЦПТО ДСЗ): навчання стартує 22 сiчня i триватиме 7,1 мiсяця.

Умовами до направлення на навчання є:

· повна загальна середня або професiйно-технiчна освiта;

· повнолiття (не менше 18 рокiв);

· медична довiдка з допуском до професiї.

Безробiтнi, якi перебувають на облiку в центрах зайнятостi областi, мають можливiсть здобути у ОНКК «Аграрник» професiю тракториста-машинiста. Безробiтнi, якi перебувають на облiку в центрах зайнятостi областi, мають можливiсть здобути у ОНКК «Аграрник» професiю тракториста-машинiста.

Iндивiдуальне навчання учнiв водiнню тракторiв, комбайнiв, тракторних агрегатiв проводиться кожного тижня, планомiрно, за графiком на спецiально обладнанiй площадцi — полiгонi, з дотриманням правил безпеки працi. Правила дорожнього руху i основи керування трактором та комбайном, сiльськогосподарськими машинами студенти вивчають не лише у спецiально обладнаному класi, а i в процесi iндивiдуальних занять по водiнню трактора пiд керiвництвом майстра виробничого навчання. З 16 сiчня поточного року, на базi ОНКК «Аграрник», розпочинається професiйне навчання групи безробiтних за зазначеною професiєю.

Термiн навчання – 7,2 мiсяця. 

Також шукачi роботи мають змогу здобути професiю тракториста у Рiвненському центрi професiйно-технiчної освiти державної служби зайнятостi (ЦПТО ДСЗ): навчання розпочинається 17 сiчня i триватиме 6,6 мiсяцiв.

Умови направлення на навчання: 

• повна загальна середня або професiйно-технiчна освiта;

• повнолiття (не менше 18 рокiв);

• медична довiдка з допуском до професiї.

За детальнішою iнформацiєю про професiї звертайтеся до центрiв зайнятостi.

551 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.