ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.04.2019 | 15:22

Авіатори з Кропивницького летять до Парижа. ФОТО

Авіатори з Кропивницького летять до Парижа. ФОТО

11 курсантів Кіровоградської льотної академії НАУ перемогли у всеукраїнському студентському конкурсу «Авіатор 2019». Їх нагородили сертифікатами на поїздку на міжнародний авіакосмічний салон Ле Бурже до Франції.

Конкурс об'єднав 8 500 студентів з 50 вищих навчальних закладів. Конкурсанти пройшли відбір у чотири етапи: здали тестування з історії та теорії авіації, показали знання спеціальних предметів і точних наук, підтвердили володіння технічною англійською. У фіналі учасники мали зацікавити інвесторів своїми розробками, довести їх економічну вигоду і доцільність.

У ролі зацікавлених інвесторів виступали члени журі: випускник Гарвардського університету, володар стипендії «Майбутні лідери в транспорті» Eno Center for Transportation (США) Антон Волов; експерт галузі Олександр Черепанов; керівник департаменту з академічних зв'язків «Прогрестех-Україна» Максим Гладський; директор представництва Emirates в Україні Євген Іванов.

«Дуже рада, що члени журі дали високу оцінку моєму проекту, і тепер здійсниться моя мрія – поїхати на авіасалон Ле Бурже. Це цінний досвід для всіх переможців «Авіатора 2019». За кілька днів ми там побачимо передові технології, що застосовують в авіаційній промисловості, ознайомимося з новинками лідерів ринку, інженерними розробками та зможемо орієнтуватися на них у своїй майбутній роботі», – зауважила переможниця Дарина Грачова

Поїздку студентів до Франції проведуть у червні. На Ле Бурже зберуться найбільші компанії в авіаційній промисловості, щоб представити свою продукцію, прототипи і технологічні новинки: супутники зв'язку, вертольоти, літаки, авіаційні двигуни, військову техніку, обладнання та оснащення для аеропортів, навігаційні системи та композиційні матеріали. На авіасалоні авіатори поспілкуються з провідними інженерами і конструкторами, відвідають лекції та майстер-класи, побачать стратегічні покази і демонстраційні польоти. Також студенти відпочинуть у Діснейленді.

189 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.