ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.02.2019 | 11:12

Асоцiацiя фермерiв однієї з областей носитиме iм'я Героя Небесної Сотнi з Кіровоградщини

Асоцiацiя фермерiв однієї з областей носитиме iм'я Героя Небесної Сотнi з Кіровоградщини

Iм`я Героя Небесної Сотнi Вiктора Чмiленка, фермера із Кiровоградщини, вiдтепер носитиме громадська органiзацiя аграрiїв Полтавщини. Про це йдеться на сайті "Гречка".

Вчора, 7 лютого, пiд час загальних зборiв асоцiацiї фермерiв та приватних землевласникiв вiдродження Полтавщини ухвалили змiни до статуту у зв'язку зi змiною назви. Аграрiї Полтавщини вирiшили назвати свою органiзацiю на честь Вiктора Чмiленка, жителя Кiровоградщини, фермера, учасника Майдану, котрий загинув вiд кулi снайпера на Iнститутськiй у 2014-му.

Iдея перейменування належить головi асоцiацiї Василю Бурлацi. У цьому його пiдтримали спочатку рада органiзацiї, а потiм і з'їзд асоцiацiї. За таке рiшення усi делегати загальних зборiв органiзацiї проголосували одноголосно.

Як розповiв Бурлака, рiшення перейменувати органiзацiю на честь Чмiленка вони прийняли, аби вшанувати героя. Перейменування погодили із рiдними Героя Небесної сотнi.

«Я знав Чмiленка та його друга фермера Олексiя Цокалова. Коли ми зустрiчались у Києвi з фермерами, говорили про загиблих наших фермерiв, мовляв, чому про них не згадують на конференцiях, з`їздах. I полтавськi фермери вирiшили вiдвiдати дружину Чмiленка. Спитали про її думку, чи вона пiдтримає наше рiшення назвати органiзацiю на його честь. Чмiленко заслуговує на вшанування, адже вiн вiддав своє життя за те, щоб ми тут у теплi, в добрi вирощували хлiб, але не хлiбом єдиним, i нам потрiбне духовне наповнення. Це вшанування є реалiзацiєю цiєї потреби духовностi», – розповів голова органiзацiї.

І додав, що планують спiкуватись із родиною i друзями загиблого, аби зiбрати бiльше iнформацiї, яку згодом опишуть у книзi про його життя i подвиг.

У засiданнi зборiв у якостi гостя взяв участь і фермер із Кiровоградщини, побратим Героя Олексiй Цокалов.

«Вiктор Чмiленко – Герой всiєї України. Тому, чому б i нi? Я думав, що iменами героїв називатимуть майбутнi поколiння, але вирiшили так, то й добре. Сумно, що на Бобринеччинi не вiдбувається нiчого подiбного. У планах керiвництва органiзацiї облаштування меморiальної дошки, присвяченої Вiкторовi Чмiленку, на фасадi будiвлi, в якiй розташовано офiс асоцiацiї, та видання брошури про Героя України», – зазначив Цокалов.

Пiсля необхiдних юридичних процедур, органiзацiя офiцiйно матиме назву – Полтавська обласна громадська органiзацiя «Асоцiацiя фермерiв та приватних землевласникiв вiдродження Полтавщини iменi Героя України, Героя Небесної Сотнi Вiктора Чмiленка».

226 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.