ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.04.2018 | 12:43

Андрій Табалов узяв на контроль проблемні питання, озвучені мешканцями першого кропивницького округу

Андрій Табалов  узяв на контроль проблемні питання, озвучені мешканцями першого кропивницького округу

Головне для депутата  – чути думку людей та працювати на благо громади. Цього пинципу дотримується й секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов. Про це пише на власній сторінці  у Фейсбук Надія Барабаш.

Так учора посадовець зустрівся з мешканцями першого округу – житлового будинку по вул. Генерала Жадова, 28, корп. 2, що у Кропивницькому.

«Жителі цього будинку два роки тому створили ОСББ, тому, звісно, переважна більшість питань стосувалася саме теми підтримки даних об’єднань. Депутат порадував містян, що до програми підтримки ОСББ були внесені зміни, так, якщо раніше на капремонти з міського бюджету виділялося 80% коштів від суми витрат, то нині процентна ставка збільшилася до позначки - 90. У свою чергу кропивничани попросили вирішити першочергові питання, які стосуються ремонту прибудинкової території, каналізаційної системи в підвальних приміщеннях, облаштування зони відпочинку. Також мешканці поскаржилися Андрію Олександровичу на роботу закладу швидкого харчування «Doner house», адже щоночі клієнти цього закладу порушують тишу та громадський порядок, звісно, кропивничани неодноразово викликали поліцію, однак це не дало бажаних результатів: неспокійні громадяни і далі хуліганять. Депутат пообіцяв поговорити з власниками «Doner house» та з начальником патрульної поліції, щоб нарешті вирішити це важливе питання. Окрім того, містяни запропонували обранцеві на деяких ділянках дороги по вулиці Генерала Жадова змінити місце розташування пішохідних переходів, оскільки вони суперечать ПДР та можуть призвести до аварійної ситуації», – йдеться в повідомленні.

Торкнулися кропивничани під час зустрічі зі своїм депутатом і озеленення міста, і створення притулку для бездомних тварин, і благоустрою прибудинкових територій, і розкрадання вандалами кришок люків та ліфтів.

Усі порушені виборцями питання Андрій Табалов узяв на особистий контроль.

267 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.