ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.11.2017 | 18:43

Андрій Табалов прозвітував про роботу на першому виборчому окрузі. ФОТО

Андрій Табалов прозвітував про роботу на першому виборчому окрузі. ФОТО

Вчора, 10 листопада,  секретар міської ради Андрій Табалов прозвітував перед виборцями. Депутатом першого округу  Табалов став після  того, як свої повноваження склав Федір Згривець. За період роботи на цьому мікрорайоні Андрій Табалов неодноразово проводив зустрічі з людьми, підтримував їхні ініціативи.

«Ми разом проводили суботники, облаштовували дитячі та спортивні майданчики, ліквідовували сміттєзвалища тощо. Наразі проводяться роботи із капітального ремонту покрівель та благоустрою прибудинкової території. Звичайно, хотілося б відразу вирішити всі проблеми округу, але потрібно розуміти, що на інших мікрорайонах є також  чимало негараздів», - підкреслив Табалов.

І додав, що незабаром розпочнеться ремонт мережі вуличного освітлення на вулиці Героїв України, 29.

За словами Андрія Табалова, наполеглива робота дає результати, однак він і далі активно допомагатиме жителям спілкуватися з очільниками комунальних підприємств для покращення надання послуг.

Секретар міськради вручив грамоти активістам округу. У свою чергу люди, подякували за ремонт покрівлі та дороги і звернулися до депутата із проханням підтримати демонтаж недобудови на вулиці Героїв України, встановити спортивні майданчики тощо.

 Андрій Табалов зазначив, що ініціативу із демонтажу він підтримує і спілкуватиметься із іншими депутатами із цього приводу. 

362 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.